Reklama

Full House

Pełna chata

Ocena
serialu
8,7
Bardzo dobry
Ocen: 81
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

​Mary-Kate Olsen rozwodzi się z mężem

W międzyczasie mąż zerwał bez jej wiedzy umowę na wynajem ich wspólnego mieszkania, a aktorka musiała szybko się wyprowadzić. "Obawiam się, że zostanę pozbawiona nie tylko dachu nad głową, ale także moich rzeczy znajdujących się w mieszkaniu, które muszę opuścić" - pisała Mary-Kate w dokumentach złożonych w sądzie. Gwiazda przyznała również, że Sarkozy udostępnił jedną z ich posiadłości byłej żonie i dzieciom. 

Reklama

"Olivier martwił się o bezpieczeństwo swojej rodziny w Nowym Jorku podczas pandemii. Nalegał, żeby Mary-Kate zgodziła się przyjąć jego byłą żonę i ich dzieci w Bridgehampton" - informowały media. Milioner miał również nie zapłacić czynszu za mieszkanie w Nowym Jorku. Olsen na czas kwarantanny musiała się przenieść do siostry.

Obecnie para kontaktuje się jedynie przez adwokatów i nadal nie może dojść do porozumienia. Wiele wskazuje na to, że proces sądowy będzie się ciągnął przez wiele miesięcy. Postanowili sprzedać sporną nieruchomość. Nowojorska posiadłość warta jest 13,5 miliona dolarów. Kwota ze sprzedaży zostanie rozdzielona między Olsen i jej byłego męża. Jest to jedynie jeden z problemów, które czekają na rozwiązanie w sądzie. Kolejna rozprawa odbędzie się 15 grudnia.  

***Zobacz także***


swiatseriali

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje