Reklama

Paradoks

Ocena
serialu
5,9
Przeciętny
Ocen: 88
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Są jak typowe włoskie małżeństwo

Arkadiusz Jakubik, czyli prokurator Bohdan Sobecki z "Paradoksu", twierdzi, że jest pracoholikiem, który nauczył się każdą wolną chwilę poświęcać rodzinie. Od wielu lat tworzy udany i bardzo szczęśliwy związek z aktorką Agnieszką Matysiak. Mają dwóch synów - 15-letniego Jakuba i 13-letniego Jana.


- Kiedy poznałem Agnieszkę na studiach we Wrocławiu, wcale jej nie polubiłem! Denerwowała mnie... Długo trwało, zanim dostrzegłem w niej samą słodycz - żartuje Arkadiusz Jakubik.

Reklama

Arkadiusz i Agnieszka śmieją się, że połączył ich na zawsze miód pitny, który spożyli kiedyś siedząc na ławeczce nad Odrą i rozmawiając o swoich poprzednich nieudanych związkach.

- Oboje byliśmy w fatalnym stanie psychicznym, a miód pitny, który wtedy smakował jak nektar bogów, okazał się świetnym lekiem na depresję - wspominają.

Od tamtej pory są nierozłączni w życiu i w pracy. Arkadiusz Jakubik, który jest nie tylko świetnym aktorem, ale też wspaniałym reżyserem teatralnym, często angażuje Agnieszkę Matysiak do swoich przedstawień.

- Kłócimy się o każdy szczegół, doprowadzamy do ataków serca, ale oboje jesteśmy chorzy na teatr i po prostu raz na jakiś czas musimy coś razem zrobić w teatrze. Sami sobie wymyślamy pracę, robimy spektakle za własne pieniądze i ryzykujemy - powiedział kiedyś Arkadiusz.

- Jesteśmy jak typowe włoskie małżeństwo, dla którego kłótnie są dowodem wielkiej miłości. Mamy różne gusty, ciągle musimy się docierać i spierać o wszystko, ale nie wyobrażamy sobie życia bez siebie - śmieje się Agnieszka.

Synowie aktorskiej pary - 15-letni Jakub i 13-letni Jan - na razie nie zamierzają iść w ślady rodziców.

- Nie połknęli bakcyla aktorskiego, z czego bardzo się cieszę, ponieważ aktorstwo to ciężki i niewdzięczny kawałek chleba. Chciałbym odwieść ich od takiego pomysłu, gdyby kiedykolwiek przyszedł im do głowy. Ale i tak zrobią co będą chcieli - mówi Arkadiusz.

Dowiedz się więcej na temat: Paradoks (Serial) | Arkadiusz Jakubik | Agnieszka Matysiak | seriale

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje