Paradoks

Ocena
serialu
5,6
Przeciętny
Ocen: 78
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Podróżuje... w marzeniach

Ewa Skibińska, czyli patolog Barbara Bartke z "Paradoksu", żartuje, że jest podróżniczką-marzycielką, bo większość podróży, jakie planuje, odbywa... w marzeniach!

- Więcej planuję, niż podróżuję - śmieje się Ewa Skibińska, która o tym, by poznawać świat, marzyła już jako młodziutka aktorka.

Reklama

Kiedy Ewa postanowiła zdawać egzaminy do szkoły teatralnej we Wrocławiu, myślała, że po studiach wyjedzie do Stanów Zjednoczonych i tam będzie robić wielką karierę filmową. 

- Zaczynałam z nadzieją, że będę chodzić po czerwonym dywanie w Hollywood, zdobywać Oscary i podróżować po całym świecie. Po ponad 25 latach spędzonych w teatrze nie żałuję jednak, że moje życie potoczyło się właśnie tak, jak się potoczyło. Nie jestem rozczarowana, że z moich dziewczęcych marzeń nic nie wyszło, a nagrody i splendor już dawno przestały być moim celem - mówi, dodając, że nigdy jednak nie przestała marzyć o podróżowaniu.

Ewa Skibińska jest aktorką od lat wierną Teatrowi Polskiemu we Wrocławiu, na deskach którego debiutowała w 1985 roku.

- Spektakle naszego teatru dużo jeżdżą po świecie. Byliśmy we Francji, w Hiszpanii i Ekwadorze, więc mam okazję, by poznawać najróżniejsze miejsca na ziemi - mówi.

Ewa Skibińska chciałaby zwiedzić Amerykę Południową, której kultura bardzo ją fascynuje, ale też ciągle marzy o wyprawie do USA i o poznaniu każdego zakątka tego kraju. Jest pewna, że kiedyś się jej to uda.

- Chciałabym łączyć podróże nie tyle z oglądaniem wszystkiego, ale także z rozumieniem wszystkiego, więc cały czas szlifuję angielski - mówi.

Ewa ma już gotowe plany podróży, jakie zamierza odbyć w przyszłości, i niecierpliwie czeka na moment, kiedy będzie mogła wyruszyć w świat i odwiedzić wszystkie te miejsca, które zafascynowały ją, gdy odkryła je w... przewodnikach.


Dowiedz się więcej na temat: Ewa Skibińska | Paradoks | seriale

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje