Papiery na szczęście

Ocena
serialu
8,9
Bardzo dobry
Ocen: 1148
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Postać grana przez Adrianę Kalską będzie w ciąży? Zaskakujący wątek w popularnym serialu!

Adriana Kalska skradła serca widzów rolami w popularnych serialach. Czy jedna z granych przez nią postaci będzie w ciąży? Zwiastun nowych odcinków "Papierów na szczęście" sporo zdradza!

Adriana Kalska w serialach

Adriana Kalska należy do grona najpopularniejszych polskich aktorek! Gwiazda od kilku lat występuje w serialu "M jak miłość", w którym wciela się w postać Izy Chodakowskiej – partnerki Marcina (Mikołaj Roznerski). Serialowa para dotychczas wspólnie wychowywała dwójkę dzieci: Szymona oraz Maję. 

Zdrada Izabeli przekreśliła jednak nadzieję na wspólną przyszłość Chodakowskich. Czy Iza i Marcin będą jeszcze razem? Odpowiedź na to pytanie widzowie "Emki" poznają dopiero po wakacjach.

Reklama

Ada Kalska jest także inną serialową mamą. W produkcji zatytułowanej "Papiery na szczęście" wciela się bowiem w postać Marty Wiśniewskiej – kobiety wychowującej dwójkę pociech. Wspomniana bohaterka zaszła w bliźniaczą ciążę dość młodo; w odcinkach jej dzieci są już nastolatkami. 

Czy rodzina Marty wkrótce się powiększy? Zwiastun kolejnych odcinków produkcji emitowanej w telewizyjnej "Siódemce" może na to wskazywać!

"Papiery na szczęście" – nowe odcinki. Zwiastun

Do sieci trafiło wideo zdradzające, co wydarzy się w nowych odcinkach "Papierów na szczęście". Przypomnijmy: widzowie serialu czekają na finał sezonu, w którym Marta i jej ukochany – Adam (Jakub Sasak) – wezmą ślub! Nachodzące epizody upłyną pod znakiem przygotowań do wspomnianej uroczystości. Jak wskazuje nagranie, koleżanki Marty zwrócą uwagę na jej problemy zdrowotne. Połączą to właśnie ze "stanem błogosławionym"!

Czyżby właśnie tak scenarzyści postanowili zamknąć historię miłości głównych bohaterów?

Koniec serialu "Papiery na szczęście". Kiedy ostatni odcinek w TV?

"Papiery na szczęście" to serial emitowany w TVN7 od września 2021 roku. Przedstawia on historię Marty, która w jednej chwili postanawia zmienić swoje życie i wraz z dziećmi udaje się do Krakowa. Tam poznaje Adama, ale splot różnych zdarzeń powoduje, że zakochani przez długi czas muszą walczyć o swoje szczęście. W produkcji grają także: Marek Siudym, Mateusz Kmiecik, Agnieszka Wosińska, Barbara Garstka i wiele innych.

Niestety, wierni fani "Papierów..." muszą przygotować się na pożegnanie z produkcją. Już wiadomo, że finał sezonu będzie jednocześnie… końcem całego serialu! Tak poinformował portal "Wirtualne media", pisząc na początku maja:

Z projektem pożegnała się już Ada Kalska, publikując wspomnieniowe wideo.

Autor: Sabina Obajtek

Czytaj więcej: Adriana Kalska na zdjęciu z serialowym partnerem. Fani nie kryją oburzenia

RMF
Dowiedz się więcej na temat: Papiery na szczęście | Adriana Kalska

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama