Papiery na szczęście
Ocena
serialu
8,9
Bardzo dobry
Ocen: 1172
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Papiery na szczęście": Widzowie oburzeni zmianami w ramówce!

Wierni widzowie "Papierów na szczęście" są zwiedzenie zmianami w emisji serialu! Swoje niezadowolenie i oburzenie wyrazili w mediach społecznościowych.

"Papiery na szczęście": Zmiany w emisji

Adriana Kalska to aktorka, która skradła serca serialowych widzów rolą Izy Chodakowskiej w "M jak miłość", gdzie występuje u boku Mikołaja Roznerskiego. Od ponad roku piękna gwiazda świetnie łączy pracę na planie "Emki" z innym zawodowym projektem; Kalska otrzymała bowiem główną rolę w nowym serialu TVN7! "Papiery na szczęście" to opowieść o Marcie Wiśniewskiej, która postanawia całkowicie zmienić swoje życie. Wraz z dziećmi przyjeżdża do Krakowa, a na jej drodze pojawia się przystojny Adam Kowalczyk (Jakub Sasak).

Ich skomplikowana historia przyciąga coraz to nowych widzów, którzy czekają na nowe odsłony. Do tej pory telewizyjna "Siódemka" emitowała kolejne epizody od poniedziałku do czwartku o godz. 20:00, jednak teraz wiele wskazuje na to, że nadawca zdecydował się drastycznie zmniejszyć liczbę pokazywanych odcinków. Portal "Wirtualne media" przekazał, że w najbliższym czasie "Papiery na szczęście" częściowo ustąpią miejsca kolejnym telewizyjnym projektom. Miejsce serialu zajmie nowy sezon: "40 kontra 20", który będzie emitowany od poniedziałku do piątku o godz. 20:00. Wyjątkiem będzie pierwszy tydzień nadawania; w piątkowy wieczór widzowie zobaczą finał "Perfect Picture".

Reklama

"Papiery na szczęście" zostaną w poniedziałki - dwa odcinki będzie można oglądać o godz. 19:00 i 19:30. Zmiana ma nastąpić od 21 listopada.

"Papiery na szczęście": Widzowie komentują zmiany

Chociaż zmiana w emisji oficjalnie nie została jeszcze podana przez samą produkcję, to niektórzy widzowie już dzielą się swoimi przemyśleniami w sieci. Na oficjalnych profilach serialu na w social mediach pojawiły się już pierwsze komentarze dotyczące nagłych roszad w programie TV:

W trwającym sezonie "Papierów na szczęście" prym wiodą wątki z nowymi bohaterami: obsada powiększyła się o takie nazwiska, jak m.in.: Małgorzata Kozłowska i Przemysław Cypriański. Jak potoczą się dalsze losy bohaterów? Czy Marta i Adam będą razem? Tego fani produkcji dowiedzą się z nowych odcinków! Oglądacie "Papiery na szczęście"?

Autor: Sabina Obajtek

Zobacz też:

Bohaterowie "Zakochanych po uszy" w "Papierach na szczęście"!

"Papiery na szczęście": Z wizytą na planie

RMF
Dowiedz się więcej na temat: Adriana Kalska | Papiery na szczęście
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy