Papiery na szczęście

Ocena
serialu
8,9
Bardzo dobry
Ocen: 1157
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Papiery na szczęście": Adriana Kalska nie do poznania! Wyciekły zdjęcia do nowego serialu

Adriana Kalska, dobrze znana z roli Izy z "M jak miłość", już niedługo pokaże się widzom z zupełnie innej strony! Aktorka dostała główną rolę w nowym serialu TVN - "Papiery na szczęście". Prace na planie już trwają, a w sieci pojawiły się zdjęcia ukazujące bohaterów serialu!

Adriana Kalska - nowa rola

Adriana Kalska to aktorka doskonale znana widzom "M jak Miłość"; w produkcji TVP2 od kilku lat wciela się bowiem w postać Izy Chodakowskiej, która skradła serce Marcina (Mikołaj Roznerski). Co ciekawe, zakochani tworzą związek zarówno w życiu zawodowym, jak i...prywatnie!

Gwiazda "Emki" ostatnio nie narzeka na brak pracy. Niedawno rozpoczęły się zdjęcia do nowego serialu z piękną aktorką w roli głównej. Na potrzeby nowego projektu ukochana Roznerskiego przeszła nie lada metamorfozę, stawiając na blond! Właśnie do sieci trafiły nowe zdjęcia, na których gwiazda prezentuje swój "nowy" look, przy okazji wspominając o... dzieciach! Prace na planie serialu wyraźnie przybrały na intensywności, a w internecie pojawia się coraz więcej informacji na temat nowego serialu.

Reklama

"Papiery na szczęście": fabuła

Główna bohaterka - Marta (Adriana Kalska) - będzie miała dwójkę dzieci: Marysię i Maxa. To właśnie oni będą świadkami zachodzących w jej życiu zmian, gdyż kobieta zdecyduje się odejść od męża (Mateusz Kmiecik) i rozpocząć nowe życie w Krakowie. Co jeszcze wiadomo o nowym serialu TVN7?  W główną rolę męską wcieli się Jakub Sasak, który - jako Adam - mocno zawróci w głowie Marcie.

Najprawdopodobniej "Papiery na szczęście" zastąpią "Zakochanych po uszy" w jesiennej ramówce TVN7. Z nieoficjalnych informacji, do których dotarł portal: "Wirtualnemedia.pl", serial będzie emitowany w dotychczasowym paśmie "Zakochanych...", czyli od poniedziałku do czwartku o godz. 19:30.

Zobacz też: "Papiery na szczęście": Adriana Kalska gwiazdą nowego serialu TVN7!


swiatseriali
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy