"Papiery na szczęście": Adriana Kalska gwiazdą nowego serialu TVN7!

​Siódemka rozpoczęła właśnie prace nad nowym serialem codziennym "Papiery na szczęście". Produkcja - oparta na autorskim pomyśle stacji - trafi na antenę oraz na platformę player.pl już jesienią. W roli głównej zobaczymy Adrianę Kalską. To największy transfer tej wiosny z TVP do TVN!

Serial opowiada historię Marty, żony znanego piłkarza Krisa, która wraz z dwójką dzieci decyduje się porzucić swoje luksusowe życie i postanawia zacząć wszystko od zera. Zatrudnia się w rodzinie zamożnych deweloperów, gdzie poznaje przystojnego Adama.

Oboje zakochują się w sobie, ale Adam - król życia - jest otoczony wianuszkiem kobiet i wydaje się najgorszym kandydatem na nową miłość, zwłaszcza, że Marta obiecała sobie już nigdy nie związać się z kimś takim jak jej mąż... 

Czy Marta odnajdzie w życiu szczęście? Czy pomimo przeciwności losu uda jej się znaleźć prawdziwą miłość? Na te pytania widzowie poznają odpowiedź już jesienią!

Reklama

"Papiery na szczęście" to serial codzienny o miłości i przeznaczeniu, którego bohaterowie napotkają na swojej drodze wiele przeciwności losu. W dążeniu do szczęścia będą musieli stawić czoła licznym intrygom i rodzinnym tajemnicom. W serialu pojawią się również wątki komediowe oraz sensacyjne.

Za produkcję odpowiadają twórcy sukcesu serialu "Zakochani po uszy" - autorami scenariusza są Ilona Łesyk-Moczulska i Michał Zasowski, reżyserką serialu Regina Zawadzka-Bigaj, autorem zdjęć Jacek Fabrowicz, a producentką Krystyna Lasoń. Zdjęcia do serialu "Papiery na szczęście" również będą realizowane w Krakowie. W główne role wcielą się Adriana Kalska (Marta), Jakub Sasak (Adam), Mateusz Kmiecik (Kris).

Czy transfer Adriany Kalskiej z TVP do TVN oznacza koniec jej roli w "M jak miłość"? Widzów uspokajamy, Iza nie zniknie z ekranów telenoweli TVP2. Czekają ją za to emocjonujące przygody!

swiatseriali
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy