Reklama

The Vampire Diaries

Pamiętniki Wampirów

Ocena
serialu
8,6
Bardzo dobry
Ocen: 767
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

​Wampiry po raz piąty!

Julie Pelc, producentka wykonawcza i scenarzystka serialu, ku uciesze fanów uchyla rąbka tajemnicy i zdradza, co wydarzy się w 5. sezonie "Pamiętników Wampirów"! Uwaga, spoilery!

W tym serialu chyba nic nie trwa wiecznie: bycie wampirem, miłość, ani nawet śmierć! Po fantastycznym finale 4. serii, kolejna zapowiada się jeszcze ciekawiej.

Reklama

Scenarzystka Julie Plec zapowiada, że nie da widzom chwili wytchnienia! Jeremy (Steven R. McQueen) wrócił: - Nikt nie zna prawdy o wskrzeszeniu Jeremy’ego, zwłaszcza, że Bonnie poświęciła dla niego swoje życie. W efekcie trzeba będzie to widzom wytłumaczyć, poprzez co jego powrót wcale nie stanie się łatwiejszy - mówi Pelc.

W 5. serii młody Gilbert będzie mieszkał z Damonem, który może zostać jego szwagrem! Liczymy na to, że Jeremy ruszy na ratunek Bonnie (Kat Graham), która stała się duchem...

Jednak najwięcej pracy będzie miała Nina Dobrev, która jeszcze częściej zacznie zmieniać tożsamość między Eleną a Katherine. Które to już ich wcielenia? Plec zdradziła, że tę ostatnią czeka prawdziwe piekło. Teraz, kiedy Petrova stała się zwykłym człowiekiem, będzie musiała szukać kogoś, kto ją ochroni. Lata knucia intryg, kłamstw i okrucieństwa zemszczą się na niej już na początku sezonu.

- W następnym sezonie najbardziej nie możemy się doczekać Eleny, która jako samodzielna wampirzyca zacznie nowe życie w college’u. Ciekawy los czeka też Katherinę, która jako bezbronny człowiek, którego łatwo zranić, będzie bardzo przypominała Elenę, którą poznaliśmy cztery lata temu w pierwszych odcinkach serialu.

A to tylko część spoilerów... Na nowy sezon widzowie będą musieli poczekać do jesieni. 

swiatseriali.pl

Świat Seriali

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama