Reklama

Wampiry od kuchni

Połączmy "Plotkarę" ze "Zmierzchem", dodajmy miłosny trójkąt. Co wyjdzie? Hit jak "Pamiętniki Wampirów". Zobacz z bliska jak wygląda produkcja popularnego serialu.

"To, co jest świetne w powieści, to fakt, że autorka stworzyła dla nas cały świat." - mówi Kevin Williamson, producent.

"To, co najwspanialsze w "Pamiętnikach wampirów" to fakt, że mamy tu do czynienia z miłosnym trójkątem. Mamy tu najgorszego chłopaka w mieście i dobrego, który okazuje się być wampirem. Obydwaj próbują zdobyć duszę tej samej dziewczyny. Nie chodzi tu tylko o miłość od pierwszego wejrzenia, ale także o niebezpieczną stronę miłości." - dodaje Julie Plec, autorka powieści, na której podstawie stworzono scenariusz.

Reklama

" Określamy to, jako połączenie "Plotkary" i "Zmierzchu", piękni i nastoletni walczący z typowymi dla nastolatków problemami. To historia o uczeniu się, nauce namiętności, dorastaniu, stracie, odkupieniu i zdradzie. Myślę, że dużo zależy od naszej obsady. Mamy tu wiele nowych, ładnych twarzy, niekojarzących się z innymi postaciami. Marcos Diega (reżyser serialu) to niezwykły wizjoner. Świetnie wie, jak manipulować obrazem." - rozwija Kevin.

Co na to sam reżyser?:

"Mamy tu coś dla każdego. Faceci znajdą w serialu akcję, dziewczyny także na pewno nie pozostaną obojętne i na to, ale poza tym mamy dla nich wątek miłosny."

"Ta historia jest piękna, nawet jeśli jest przerażająca. W tym, co widzimy na ekranie jest prawdziwa poezja.

"Z tygodnia na tydzień w serialu będziemy widzieć więcej związków, konfliktów, miłości, namiętności. Chodzi tu nie tylko o uczucia wampirów i ludzi z nimi związanych, ale także przyjaciół, znajomych, rodziny. Ta historia ma bardzo wiele aspektów..." - dodaje autorka książki.

"To wątek naprawdę na czasie ze względu na "Zmierzch". Fascynacja wampirami to już zjawisko międzynarodowe." - kończy producent i scenarzysta.

Serial "Pamiętniki Wampirów" można oglądać na kanale TVN7.

Zobacz wywiad w całości:

swiatseriali.pl

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Pamiętniki Wampirów

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy