Reklama

The Vampire Diaries

Pamiętniki Wampirów

Ocena
serialu
8,6
Bardzo dobry
Ocen: 763
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Obóz rekrutów dla aktora!

Nina Dobrev gra w "Pamiętnikach Wampirów" dwie skrajnie różne postaci. W wywiadzie dla jednego z magazynów wyznała z dumą: "Robię w tym serialu wszystko, co można sobie tylko wyobrazić - od dramatu po komedię".


Reklama

Aktorka, mimo młodego wieku, ma już na swoim koncie sporo ról. Na ekranie zadebiutowała w 2001 roku w serialu "Degrassi: Nowe pokolenie". Jednak największą popularność przyniosła jej podwójna kreacja w "Pamiętnikach Wwampirów". Jako dobrotliwa nastolatka Elena Gilbert i podstępna wampirzyca Katherine Pierce zachwyca widzów i krytyków.

- To jest jak obóz rekrutów dla aktora. Robię w tym serialu wszystko, co można sobie tylko wyobrazić - od dramatu po komedię. Były nawet kaskaderskie wyczyny! Muszę dotrzeć ze swoimi emocjami tam, gdzie czasem nie mam ochoty się udawać - opowiada z dumą w wywiadzie dla magazynu "Fashion".

Plotkarskie portale od pewnego czasu huczą o jej romansie z kolegą z planu, Ianem Somerhalderem. Do internetu wyciekło sporo zdjęć pary, na których czule się obejmują i całują. Jednak, wbrew pogłoskom, Dobrev nie zamierza się w najbliższym czasie wiązać na stałe.

- Kiedyś mam zamiar wyjść za mąż i założyć rodzinę, ale na pewno nie w najbliższym czasie. Nie chcę zgapiać z Miley (Cyrus, przyp. red.). W tych czasach ludzie późno zakładają rodzinę. Nie mam zamiar być wyjątkiem - to ważne, by mieć czas i energię dla dzieci i drugiego człowieka - ucina spekulacje o rychłym ślubie.

Somerhalder, starszy od Dobrev o 11 lat, wyraźnie jej imponuje. - Kobiety stają się dojrzałe szybciej niż mężczyźni. Lubię wyzwania. Lubię, kiedy ktoś mnie inspiruje i czegoś uczy. Bycie z kimś starszym to świadomość, że ma on już w życiu pewne doświadczenie. To dojrzałość - ktoś wnosi do związku swoją wiedzą i sprawia, że rozmowy są inne - mówi w tym samym wywiadzie. 

swiatseriali.pl

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Pamiętniki Wampirów | seriale | Nina Dobrev | Ian Somerhalder

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje