Reklama

Pajęczyna

Ocena
serialu
8,8
Bardzo dobry
Ocen: 8
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Mateusz Banasiuk w zaskakującym wydaniu! Aktor pokazał nową twarz!

Mateusz Banasiuk, aktor znany z serialu "Pajęczyna" oraz filmu "Furioza", niedawno gościł w programie Kuby Wojewódzkiego. W rozmowie z prowadzącym opowiadał o swoim muzycznym hobby. Okazuje się, że aktor ma swój własny zespół, w którym wokalistą został... Bilguun Ariunbaatar!

Zaskakująca pasja Mateusza Banasiuka

W ostatnim odcinku Kuby Wojewódzkiego pojawił się aktor, który ostatnio przyciąga wiele spojrzeń w środowisku filmowym. Mateusz Banasiuk kojarzony z takich telenowel, jak "Na Wspólnej" czy "M, jak miłość", teraz jest na ustach wszystkich ze względu na swoje najnowsze produkcje: "Furioza" i "Pajęczyna".

Chociaż jego rolę są niewątpliwe warte uwagi, to coś innego zainteresowało Kubę Wojewódzkiego. Mianowicie hobby aktora. Mateusz Banasiuk jest pasjonatem rocka. Okazuję się, że artysta ma nawet swój własny zespół, którego wokalistą jest dawno niewidziany Bilguun Ariunbaatar!

Reklama

Zobacz też: Liv Tyler znów jest sama! Rozstała się z ojcem swoich dzieci

Ukryty talent Bilguuna Ariunbaatara

Dziennikarz nie mógł uwierzyć, że showman i satyryk, który zniknął z medialnej sceny, zagrzał miejsce w zespole rockowym Banasiuka. Szczególnie dziwił go fakt, że Bilguun rozwija tam swoje umiejętności wokalne.

Prowadzący nie mógł przestać się dziwić, gdyż w pamięci miał wspomnienie Bilguuna, który niezbyt dobrze mówił po polsku. Banasiuk przekonywał, że teraz showman świetnie posługuje się naszym ojczystym językiem. O prawdziwości zapewnień aktora publiczność mogła przekonać się na własne uszy, gdyż Bilguun pojawił się w studiu, by zaprezentować swoje umiejętności.

Z rozmowy publiczność mogła dowiedzieć się, że zespół Banasiuka i Bilguuna specjalizuje się w gatunku rock - grunge, który nie jest dość popularną muzyką. Czy już niedługo usłyszymy album ich zespołu? Nie jest to wykluczony, zważywszy na bardzo pozytywny odbiór ich wspólnego występu w programie.

Autor: Natalia Krzywoń

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL