Opowieść podręcznej The Handmaid's Tale

Ocena
serialu
9,4
Super
Ocen: 68
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Opowieść podręcznej": Elisabeth Moss w zwiastunie piątego sezonu

Piąty sezon serialu "Opowieść podręcznej" wróci do oferty platformy Hulu już 14 września, kiedy wyemitowane zostaną pierwsze dwa odcinki. Kolejne będą prezentowane co tydzień. Pojawiła się właśnie pierwsza teaserowa zapowiedź produkcji.

Z bohaterami "Opowieści podręcznej" widzowie pożegnali się w przełomowym momencie. W finale czwartego sezonu June wraz z innymi podręcznymi dokonują mordu na komandorze Waterfordzie. Przebywająca w areszcie Serena Waterford otrzymuje tajemniczy pakunek. W przesyłce znajduje palec swojego nieżyjącego męża i obrączkę. Według "Entertainment Weekly" piąty sezon ukaże konsekwencje, jakie spotkają June po zabiciu swojego oprawcy. Ona sama stoczy również walkę o odzyskanie siebie, swojej tożsamości i życiowego celu - jednym z nich bez wątpienia będzie odzyskanie córki Hannah.

Reklama

Drugą wyrazistą postacią piątego sezonu będzie wspomniana już Serena. Wdowa po zamordowanym komandorze będzie walczyć o wzmocnienie swojej pozycji w Toronto. Wiele zmian czeka również samą Republikę Gilead.

Elisabeth Moss zapowiada piąty sezon "Opowieści podręcznej'

Już w kwietniu Elisabeth Moss zapowiedziała, że najnowszy sezon serialu będzie prawdziwą perełką. Ona sama bowiem z trudem nadążała za licznymi zwrotami akcji, a co dopiero widzowie. Kiedy będzie można się o tym przekonać? Już od 14 września.

"Jest to prawdopodobnie jedna z najbardziej szalonych przejażdżek, jakie mieliśmy do tej pory. Sama nie jestem w stanie nadążyć za tym, co się dzieje i bynajmniej nie są to czcze pogaduszki" - przekonywała odtwórczyni głównej roli.

Wiadomo już, że w najnowszym sezonie zabraknie jednej z bohaterek. Emily, w którą wcieliła się Alexis Bledel. W maju aktorka poinformowała bowiem, że po długim namyśle rezygnuje z udziału w produkcji.

PAP life
Dowiedz się więcej na temat: Opowieść podręcznej

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama