Ojciec Mateusz

Ocena
serialu
8,7
Bardzo dobry
Ocen: 2173
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Ryzykowne śledztwa

Nie ma szans na spokojną pracę w cichej parafii. Ojciec Mateusz musi walczyć z gangsterami, zabójcami i oszustami. Teraz już nie tylko w Sandomierzu.

Kilka tygodni temu ekipa serialu „Ojciec Mateusz” świętowała zakończenie prac nad czwartą serią, a już możemy oglądać nowe odcinki.

Reklama

Dzielny proboszcz z Sandomierza (Artur Żmijewski) będzie uwikłany w coraz bardziej niebezpieczne śledztwa. Do cichego powiatowego miasta dotrą bandyci, by zastraszyć koronnego świadka. Gangsterzy porwą jego dzieci, żeby zmusić do wycofania się z zeznawania przed sądem. Policja znowu zawiedzie i jedyną nadzieją ofiar będzie detektyw w sutannie.

Artur Żmijewski mówi o swoim bohaterze, że niesie on ze sobą pewien rodzaj dobrej energii, za którą szczególnie tęsknimy w czasach, gdy tak łatwo ujawniają się złe emocje. W nowej serii ojciec Mateusz nie ograniczy się do działania w Sandomierzu i najbliższych okolicach. Dotrze do wielu innych miejscowości regionu.

Zobaczymy go między innymi w parku dinozaurów w Bałtowie, w Kielcach, Opatowie, Busku Zdroju i Pińczowie.

W ruinach zamku Krzyżtopór rozwikła zagadkę zabójstwa. Tak bardzo da się we znaki przestępcom, że jego życie będzie znowu zagrożone...

IP

Dowiedz się więcej na temat: Ludzie Chudego | Cezary Żak

Reklama

Reklama

Reklama