Reklama

Ojciec Mateusz

Ocena
serialu
8,8
Bardzo dobry
Ocen: 3371
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Ojciec Mateusz znów w Sandomierzu!

Ekipa bijącego rekordy popularności "Ojca Mateusza" pracuje w tym tygodniu w Sandomierzu. W kręconych aktualnie odcinkach wystąpią zarówno aktorzy ze stałej obsady, jak i nowe twarze z Tamarą Arciuch i Jackiem Rozenkiem na czele.

Jacek Rozenek wcieli się w kandydata na burmistrza. Co ciekawe, jego rywalkę zagra Tamara Arciuch. Ich bohaterowie będą oczywiście prowadzili szeroko zakrojoną i wyjątkowo gorącą kampanię wyborczą. Do ostatniej chwili nie będzie wiadomo, kto zostanie nowym burmistrzem…

Reklama

Tym razem w Sandomierzu powstaną zdjęcia do siedmiu odcinków "Ojca Mateusza". Ekipa pracuje na Rynku Starego Miasta, na cmentarzu oraz w okolicach kościoła św. Jakuba przy ul. Staromiejskiej W gościnnych epizodach - poza wymienionymi już Tamarą Arciuch i Jackiem Rozenkiem - wystąpią w nich m.in.: Beata Ścibakówna, Klaudia Halejcio, Jan Jankowski, Mariusz Pujszo i Sambor Czarnota.

W nowych odcinkach jak zwykle nie zabraknie ciekawych i czasem zabawnych zagadek kryminalnych. Plebanię czekają zmiany. Michał (Maciej Musiał) odzyska ojca Włodka (Jan Jankowski), który do tej pory przebywał w więzieniu. Z kolei Natalia (Kinga Preis) i Piotr (Łukasz Lewandowski) wystartują razem w… konkursie tańca.

Słowem, będzie się działo!

Agencja W. Impact

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje