Reklama

Ojciec Mateusz

Ocena
serialu
8,8
Bardzo dobry
Ocen: 3499
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Ojciec Mateusz": Zagadki kryminalne i... uczuciowe zawirowania w nowym sezonie

W nowym sezonie "Ojca Mateusza"między Natalią (Kinga Preis) a Pluskwą (Eryk Lubos) zacznie mocno iskrzyć, Dziubak (Bartłomiej Firlet) wreszcie spełni żądanie swej matki (Hanna Śleszyńska) i znajdzie sobie dziewczynę, a nad związkiem Ewy (Edyta Olszówka) i Wojtka (Jakub Wesołowski) niespodziewanie zawisną czarne chmury.

W nowych odcinkach "Ojca Mateusza" ksiądz Mateusz Żmigrodzki (Artur Żmijewski) zajmować się będzie nie tylko ściganiem przestępców, ale też leczeniem złamanych serc swych przyjaciół. Zawirowania w życiu uczuciowym uwielbianych przez widzów bohaterów to jednak nie jedyne niespodzianki, jakie twórcy serialu zaserwują widzom wiosną 2018 roku. Sympatyczny ksiądz wciąż pomagać będzie sandomierskim policjantom w rozwiązywaniu skomplikowanych zagadek kryminalnych, babcia Lucyna (Aleksandra Górska) zostanie hipiską, Nocul (Michał Piela) przejdzie na bardzo restrykcyjną dietę, a u boku detektywa w sutannie i jego przyjaciół pojawi się w gościnnych epizodach plejada wielkich gwiazd z Magdaleną Zawadzką, Henrykiem Talarem, Jowitą Budnik, Elżbietą Jarosik i Markiem Barbasiewiczem na czele.

Wybryki babci Lucyny

Reklama

Ksiądz Żmigrodzki spotka na swej drodze bezwzględnego mordercę porzucającego ciała swych ofiar w lesie, zamachowca podkładającego bomby na placu zabaw, wandali, którzy zdewastują ogród otaczający plebanię, zabójcę znanego trenera bokserskiego, a także wścibskich filmowców realizujących dokument o Sandomierzu i chcących zrobić z Natalii gwiazdę małych i wielkich ekranów. Ojcu Mateuszowi sen z powiek spędzać będą także wybryki babci Lucyny, która pod wpływem pary zwariowanych hipisów zacznie słuchać psychodelicznej muzyki i... palić skręty.

Również zachowanie Natalii da księdzu wiele do myślenia. Okaże się, że między nią a Pluskwą - z czego oni sami nie będą sobie zdawać sprawy - rodzi się uczucie i niewiele potrzeba, by na plebanii wybuchł obyczajowy skandal. Czy ksiądz Żmigrodzki poradzi sobie ze wszystkimi wyzwaniami, w obliczu których postawią go najbliżsi?

Dziewczyna z kursu

Życiowe zawirowania czekają też niemal wszystkich podwładnych inspektora Możejki (Piotr Polk). Dziubak przeżyje chwile grozy, gdy do Sandomierza znów zawita jego despotyczna matka, by - jak wyzna księdzu Żmigrodzkiemu, którego poprosi o ostatnie namaszczenie - pożegnać się z życiem. Pani Anna zapowie synowi, że zanim odejdzie z tego świata, chciałaby poznać kobietę, która zaopiekuje się nim, kiedy jej zabraknie. Antoni poprosi poznaną na kursie na prawo jazdy uroczą Gosię (Weronika Humaj), by została jego dziewczyną, a ona nieoczekiwanie się na to zgodzi.

Tymczasem coraz bardziej zakochana w przystojnym lekarzu Ewa Kobylicka dowie się, że jej facet z marzeń, Wojtek Schiller, może wcale nie być tym, za kogo się podaje! Co zrobi policjantka, by uratować swój związek przed totalną katastrofą, a ukochanego uchronić przed kłopotami, które zagrożą jego karierze i sprawią, że może na długie lata wylądować w więzieniu?

Agencja W. Impact

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje