Reklama

Ojciec Mateusz

Ocena
serialu
8,8
Bardzo dobry
Ocen: 2949
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Ojciec Mateusz wraca z Ostii!

Rozłąka z dociekliwym duchownym dobiegła końca. Ojciec Mateusz jak powiedział, tak zrobił. We Włoszech był tylko dwa miesiące. Już działa u siebie!

Koniec udręki Natalii (Kinga Preis), która z trudem akceptowała księdza Jacka (Piotr Kozłowski). Ojciec Mateusz (Artur Żmijewski) wraca z Ostii! Dobrze, bo przestępcy nie próżnują.

Reklama

Sprawę naciągaczy starszych ludzi metodą "na wnuczka" udało się wyjaśnić. Wkrótce jednak w spokojnym, zabytkowym Sandomierzu znowu dojdzie do złamania prawa: grupa przestępcza spróbuje wymuszać haracze! Czy ujdą bezkarnie?

Natalia z Basią Noculową (Ewa Konstancja Bułhak) postanawiają poprawić swoje sylwetki i zapisują się na fitness w klubie Brigitte. U właścicielki klubu pojawiają się podejrzani osobnicy i żądają haraczu.

Bliskie współpracowniczki stróżów prawa chcą pomóc kobiecie. Rodzą się jednak podejrzenia, czy za sprawą wymuszeń nie stoi były mąż Brygidy, bowiem po rozwodzie para nie ułożyła sobie poprawnych stosunków...

W kolejnym odcinku do drzwi plebanii zastuka windykator. Ponoć Natalia nie spłaciła bankowi długu! Problem w tym, że gospodyni... nie zaciągała żadnego kredytu.

Okazuje się, że podobna historia przydarzyła się prof. Nalberczakowi. Czy ktoś sfałszował dokumenty bankowe? Może to zemsta zwolnionej pracownicy? A może chodzi o coś innego?


Dowiedz się więcej na temat: Ojciec Mateusz | seriale | Artur Żmijewski

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje