Reklama

Ojciec Mateusz

Ocena
serialu
8,8
Bardzo dobry
Ocen: 3499
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Ojciec Mateusz": Piotr Polk nie zamierza poślubić swej ukochanej?

Piotr Polk, czyli inspektor Orest Możejko z "Ojca Mateusza", jest pewny, że Joanna Gajewska, z którą od kilku lat tworzy szczęśliwy związek, to miłość jego życia. Aktorowi nie śpieszno jednak do... ożenku, choć najbliżsi przekonują go, by oświadczył się ukochanej.

Piotr Polk i Joanna Gajewska poznali się wiosną 2009 roku. On brał wtedy udział w 5. edycji polsatowskiego show "Jak oni śpiewają", a ona - znana w show-biznesie agentka gwiazd - zaproponowała mu, że zajmie się jego karierą. Zaczęli się spotykać... Stawali się sobie coraz bliżsi, aż w końcu doszli do wniosku, że łączy ich coś znacznie poważniejszego niż przyjaźń i wspólna praca. Oboje postanowili jednak jak najdłużej trzymać w tajemnicy przed mediami fakt, że są razem... Dopiero 3 lata później przestali ukrywać, że się kochają.

Reklama

Choć Piotr Polk twierdzi, że jest u boku Joanny Gajewskiej bardzo szczęśliwy, na razie nie ma zamiaru poprosić ją o rękę. Uważa, że życie w wolnym związku nie jest niczym złym, a ludzie, którzy naprawdę się kochają, nie muszą mieć na to urzędowych papierów. Podobno mama aktora namawia go, by jednak ożenił się ze swą partnerką. Marzy, by dożyć chwili, gdy on i Joanna, którą uwielbia i traktuje jak synową, staną na ślubnym kobiercu.

Piotr Polk był już żonaty dwukrotnie. Jego pierwszą żoną była Hanna Wrycza (po ślubie przyjęła nazwisko Polk) - koleżanka z łódzkiej szkoły filmowej. Pobrali się, będąc na ostatnim roku roku studiów. Ich związek nie wytrzymał jednak próby czasu i rozpadł się po niespełna sześciu latach. Drugie małżeństwo Piotra Polka - z aktorką Magdaleną Wołłejko - także skończyło się rozwodem. Ani z Hanną, ani Magdą aktor nie doczekał się dziecka, czego - jak wyznał w wywiadzie - bardzo żałuje.

- Brak mi dzieci z mojej krwi... Za taki skarb oddałbym wszystkie pieniądze - powiedział.

Piotr Polk nie kryje, że jego dwa małżeństwa skończyły się, bo po prostu przestał kochać kobiety, z którymi się związał.

- Mamy tylko jedno życie! Szkoda je marnować na bycie z kimś na siłę, bez uczuć. Czasem rozstanie powoduje, że człowiek znajduje sobie właściwe miejsce, tę drugą połówkę - tłumaczył w rozmowie z jednym z magazynów.

Odtwórca roli Oresta Możejko w "Ojcu Mateuszu" jest przekonany, że to właśnie Joanna Gajewska jest jego drugą połówką. Czy w końcu podejmie decyzję, by zalegalizować związek, który - jak sam twierdzi - jest najpiękniejszym prezentem, jaki dostał od losu?

Agencja W. Impact

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje