Reklama

Ojciec Mateusz

Ocena
serialu
8,8
Bardzo dobry
Ocen: 3546
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Ojciec Mateusz": Kinga Preis zagra w bajce autorstwa Doroty Masłowskiej

W kwietniu ruszają w Teatrze Studio próby do spektaklu na podstawie bajki filozoficznej dla dzieci autorstwa Doroty Masłowskiej. Jedną z ról w sztuce zagra Kinga Preis, czyli Natalia Borowik z "Ojca Mateusza". Natomiast w wakacje aktorka będzie pracowała na planie musicalu. Szczegóły filmu trzymane są jednak w tajemnicy.Aktorkę możemy oglądać od 17 stycznia w filmie "Pod Mocnym Aniołem" w reżyserii Wojciecha Smarzowskiego. Preis wciela się tam w rolę alkoholiczki, która usiłuje wyjść z nałogu. Wkrótce aktorka rozpocznie pracę nad spektaklem opartym na bajce filozoficznej napisanej przez Dorotę Masłowską.

- Bardzo się cieszę ze współpracy z Agnieszką Glińską, która ma wspaniały zespół aktorski, sama będzie to reżyserowała i mam nadzieję na dobrą zabawę - mówi agencji informacyjnej Newseria Lifestyle Kinga Preis.

Oprócz udziału w sztuce teatralnej aktorka przygotowuje się do pracy nad filmem opowiadającym o syrenach. Preis nie chce na razie zdradzać szczegółów tego dość nietypowego przedsięwzięcia.

- Film będzie nosił tytuł "Syreny". To musical, co jest dość nietypową formą w polskim kinie. Za kamerą stanie debiutantka. Wszystko od nowa i po raz pierwszy - mówi Kinga Preis.

Zdjęcia do "Syren" rozpoczną się w drugiej połowie sierpnia.

Newseria Lifestyle

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Kinga Preis | Ojciec Mateusz

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje