Reklama

Ojciec Mateusz

Ocena
serialu
8,7
Bardzo dobry
Ocen: 2781
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Magdalena Lamparska w "Ojcu Mateuszu"

W jednym z pierwszych odcinków nowego sezonu "Ojca Mateusza" pojawi się dawno niewidziana na małym ekranie Magdalena Lamparska. Kogo zagra?Ta wiadomość z pewnością ucieszy fanów aktorki. Odkąd Polsat zdecydował, że serial "To nie koniec świata!" nie będzie kontynuowany, Magdalena Lamparska zagrała jedynie epizod w "O mnie się nie martw".

W najnowszej serii "Ojca Mateusza" również przypadła jej w udziale drugoplanowa rola. Wcieli się w dziewczynę opiekującą się małym dzieckiem.
 
Pewnego dnia jej bohaterka przekroczy próg plebanii i być może na zawsze zmieni życie Natalii (Kinga Preis). Gospodyni ojca Mateusza (Artur Żmijewski) na widok niemowlaka zacznie rozmyślać o wyborach, których dokonała w przeszłości. Czyżby żałowała, że nie została matką? W tym odcinku zobaczymy także Marcina Rogacewicza znanego z "Na dobre i na złe".

Nie będzie to debiut Magdaleny Lamparskiej w hicie Jedynki. W 6. sezonie serialu wcieliła się w bratanicę księdza Jacka (Piotr Kozłowski), asystenta biskupa. Myli się ten, kto myśli, że skoro aktorka niezbyt często pojawia się w produkcjach telewizyjnych, jej kariera stoi w miejscu.

W kręgu głównych zainteresowań Magdaleny Lamparskiej znalazł się teraz teatr. Poza tym od niedawna pracuje na planie czarnej komedii gangsterskiej "Bez paniki. Z odrobiną histerii", w której gra u boku amerykańskich kolegów po fachu.

MP

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje