Reklama

Ojciec Mateusz

Ocena
serialu
8,8
Bardzo dobry
Ocen: 4007
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

​Klaudia Halejcio: Od aktorki do influencerki

Razem ze swoim partnerem mieszka w apartamencie w centrum Warszawy. O ukochanym gwiazdy wiadomo nie za wiele. Ten związek był inny od samego początku. Wcześniej chętnie chwaliła się partnerami, publikując w swoich mediach społecznościowych wspólne zdjęcia. 

Reklama

"To prawda, pojawił się w moim życiu ktoś dla mnie ważny. Ma na imię Oskar. Znajomi żartują, że mogę już kończyć karierę aktorską, bo już swojego Oscara zdobyłam. Chociaż to tak naprawdę to on zdobył mnie. Poznaliśmy się przez wspólnego znajomego. Oskar jest biznesmenem i z dużym powodzeniem działa w branży internetowej. Więcej nie zdradzę, ale pewnie wkrótce dowiecie się więcej, bo mamy również wspólne plany biznesowe" - powiedziała w jednym z wywiadów. 

Wszystko wskazuje na to, że para szuka teraz wspólnego gniazdka. Niedawno na jednym z portali mieszkaniowych pojawiło się ogłoszenie dotyczące sprzedaży lokum pary. Eleganckie mieszkanie wyceniane jest na ponad 3 miliony złotych. 77-metrowy apartament urządzony jest w nowoczesnym stylu. Nie brakuje w nim designerskich rozwiązań. Fani domyślają się, dlaczego zakochani szukają dla siebie większego mieszkania. 

W lutym Halejcio ogłosiła na Instagramie, że spodziewa się pierwszego dziecka. Jak na influencerkę przystało, przygotowała w tym celu specjalną sesję zdjęciową. Od czasu ogłoszenia ciąży aktorka umiejętnie dawkuje informacje dotyczące swojego stanu w sieci. Przy większości postów oznaczone są marki, z którymi współpracuje. Teraz oprócz odzieży czy kosmetyków reklamuje również produkty dla dzieci. 

30-latka stara się by każdy post zamieszczany przez nią w internecie był idealny. Nic nie pozostawia przypadkowi. Na perfekcyjny efekt pracuje sztab ludzi, których trudno szukać w kadrach. Sama aktorka nie ukrywa, że w dbaniu o wizerunek w sieci pomagają jej profesjonaliści. 

Jej treści wyróżniają się jednak sporym humorem oraz dystansem do siebie. Prawdopodobnie właśnie dlatego ma tak wielu fanów, którzy aktywnie śledzą jej poczynania. Zależy jej na prawdziwym kontakcie z fanami. Spędza wiele czasu na utrzymywaniu relacji z obserwującymi.  

swiatseriali

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama