Reklama

​Klaudia Halejcio: Od aktorki do influencerki

Sława potrafi szybko przeminąć. Część gwiazd przenosi się ze swoją działalnością do internetu. Jedną z nich jest m.in. Klaudia Halejcio. 30-letnia gwiazda od dziecka związana była z aktorstwem. Dzisiaj jej kariera kręci się głównie wokół Instagrama. Trzeba przyznać, że robi to bardzo umiejętnie.

Zaledwie 30-letnia Klaudia Halejcio może się pochwalić ponad 20-letnią karierą. Młoda aktorka zaczęła bowiem grać już jako mała dziewczynka. W telewizji po raz pierwszy pojawiła się w spektaklu "Dziady" w 1997 roku. Rok później pojawiła się w jednym z odcinków serialu "13 posterunek". Przełomem była rola Andżeliki w serialu "Złotopolscy". 

Zdolna nastolatka szybko skradła serca widzów. Od tamtej pory zagrała w wielu popularnych produkcjach m.in. w "Popiełuszko. Wolność jest w nas", "Hotelu 52", "Przepisie na życie" czy "Last Minute". Nie zdecydowała się jednak na studia w szkole aktorskiej - wybrała psychologię. Klaudia Halejcio od kilku lat gra głównie epizody i drugoplanowe role m.in. w "Pierwszej miłości", "Ojcu Mateuszu" czy "O mnie się nie martw". W 2021 roku będzie można ją zobaczyć w filmie "Gierek".

Reklama

Aktorka nie może jednak narzekać na brak zawodowych zobowiązań. Współpracuje z wieloma popularnymi markami i podpisała kilka lukratywnych kontraktów reklamowych. Nie wstydzi się podkreślać, że obecnie pracuje przede wszystkim jako influencerka. Jej instagramowy profil obserwuje ponad 400 tys. użytkowników. Według wyliczeń jednego z tabloidów jej wynagrodzenie za post wynosi od 3000 do 15 000 zł. 

Dużo zdjęć powstaje w jej własnym mieszkaniu. Dzięki temu jej wielbiciele mogą zobaczyć, że Halejcio żyje naprawdę luksusowo. Piękne wnętrza jej domu robią duże wrażenie na fanach. W mieszkaniu dominuje biel oraz złote dodatki. Od pewnego czasu młoda gwiazda wrzuca zdjęcia z innego mieszkania. 

Razem ze swoim partnerem mieszka w apartamencie w centrum Warszawy. O ukochanym gwiazdy wiadomo nie za wiele. Ten związek był inny od samego początku. Wcześniej chętnie chwaliła się partnerami, publikując w swoich mediach społecznościowych wspólne zdjęcia. 

"To prawda, pojawił się w moim życiu ktoś dla mnie ważny. Ma na imię Oskar. Znajomi żartują, że mogę już kończyć karierę aktorską, bo już swojego Oscara zdobyłam. Chociaż to tak naprawdę to on zdobył mnie. Poznaliśmy się przez wspólnego znajomego. Oskar jest biznesmenem i z dużym powodzeniem działa w branży internetowej. Więcej nie zdradzę, ale pewnie wkrótce dowiecie się więcej, bo mamy również wspólne plany biznesowe" - powiedziała w jednym z wywiadów. 

Wszystko wskazuje na to, że para szuka teraz wspólnego gniazdka. Niedawno na jednym z portali mieszkaniowych pojawiło się ogłoszenie dotyczące sprzedaży lokum pary. Eleganckie mieszkanie wyceniane jest na ponad 3 miliony złotych. 77-metrowy apartament urządzony jest w nowoczesnym stylu. Nie brakuje w nim designerskich rozwiązań. Fani domyślają się, dlaczego zakochani szukają dla siebie większego mieszkania. 

W lutym Halejcio ogłosiła na Instagramie, że spodziewa się pierwszego dziecka. Jak na influencerkę przystało, przygotowała w tym celu specjalną sesję zdjęciową. Od czasu ogłoszenia ciąży aktorka umiejętnie dawkuje informacje dotyczące swojego stanu w sieci. Przy większości postów oznaczone są marki, z którymi współpracuje. Teraz oprócz odzieży czy kosmetyków reklamuje również produkty dla dzieci. 

30-latka stara się by każdy post zamieszczany przez nią w internecie był idealny. Nic nie pozostawia przypadkowi. Na perfekcyjny efekt pracuje sztab ludzi, których trudno szukać w kadrach. Sama aktorka nie ukrywa, że w dbaniu o wizerunek w sieci pomagają jej profesjonaliści. 

Jej treści wyróżniają się jednak sporym humorem oraz dystansem do siebie. Prawdopodobnie właśnie dlatego ma tak wielu fanów, którzy aktywnie śledzą jej poczynania. Zależy jej na prawdziwym kontakcie z fanami. Spędza wiele czasu na utrzymywaniu relacji z obserwującymi.  

swiatseriali

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama