Reklama

Ojciec Mateusz

Ocena
serialu
8,8
Bardzo dobry
Ocen: 4021
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

​Klaudia Halejcio: Od aktorki do influencerki

Sława potrafi szybko przeminąć. Część gwiazd przenosi się ze swoją działalnością do internetu. Jedną z nich jest m.in. Klaudia Halejcio. 30-letnia gwiazda od dziecka związana była z aktorstwem. Dzisiaj jej kariera kręci się głównie wokół Instagrama. Trzeba przyznać, że robi to bardzo umiejętnie.

Zaledwie 30-letnia Klaudia Halejcio może się pochwalić ponad 20-letnią karierą. Młoda aktorka zaczęła bowiem grać już jako mała dziewczynka. W telewizji po raz pierwszy pojawiła się w spektaklu "Dziady" w 1997 roku. Rok później pojawiła się w jednym z odcinków serialu "13 posterunek". Przełomem była rola Andżeliki w serialu "Złotopolscy". 

Reklama

Zdolna nastolatka szybko skradła serca widzów. Od tamtej pory zagrała w wielu popularnych produkcjach m.in. w "Popiełuszko. Wolność jest w nas", "Hotelu 52", "Przepisie na życie" czy "Last Minute". Nie zdecydowała się jednak na studia w szkole aktorskiej - wybrała psychologię. Klaudia Halejcio od kilku lat gra głównie epizody i drugoplanowe role m.in. w "Pierwszej miłości", "Ojcu Mateuszu" czy "O mnie się nie martw". W 2021 roku będzie można ją zobaczyć w filmie "Gierek".

Aktorka nie może jednak narzekać na brak zawodowych zobowiązań. Współpracuje z wieloma popularnymi markami i podpisała kilka lukratywnych kontraktów reklamowych. Nie wstydzi się podkreślać, że obecnie pracuje przede wszystkim jako influencerka. Jej instagramowy profil obserwuje ponad 400 tys. użytkowników. Według wyliczeń jednego z tabloidów jej wynagrodzenie za post wynosi od 3000 do 15 000 zł. 

Dużo zdjęć powstaje w jej własnym mieszkaniu. Dzięki temu jej wielbiciele mogą zobaczyć, że Halejcio żyje naprawdę luksusowo. Piękne wnętrza jej domu robią duże wrażenie na fanach. W mieszkaniu dominuje biel oraz złote dodatki. Od pewnego czasu młoda gwiazda wrzuca zdjęcia z innego mieszkania. 

swiatseriali

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy