Reklama

O mnie się nie martw

Ocena
serialu
9,9
Super
Ocen: 9406
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

​"O mnie się nie martw": Życie Marcina wywróci się do góry nogami!

To będzie jeden z najgorszych dni w życiu Marcina Kaszuby (Stefan Pawłowski)... Dowie się, że wspólnikiem Zarzyckiego (Andrzej Zieliński) został nie on, lecz jego ojciec (Krzysztof Stelmaszyk), który - co okaże się potem - miał romans z jego... dziewczyną!


W finałowym odcinku 2. serii "O mnie się nie martw" życie mecenasa Marcina Kaszuby wywróci się do góry nogami. Najpierw młody adwokat ucieszy się, widząc swoje nazwisko na świeżo powieszonej przed kancelarią tabliczce, a gdy już będzie chciał świętować awans, okaże się, iż nie on został wspólnikiem Wiktora...

Reklama

Zupełnie straci dobry nastrój, gdy Zarzycki przedstawi swoim współpracownikom nowego szefa - jego ojca, Marka Kaszubę. Najbardziej jednak zaboli go, kiedy przypadkiem podczas rozmowy z Magdą (Anna Terpiłowska) dotrze do niego, że kobieta, z którą się związał, była kiedyś kochanką jego ojca.

Świadomość, iż Magda uwiodła go podstępem, podsycona pewnością, że jest kolejnym Kaszubą na liście jej miłosnych podbojów, sprawi, że zdecyduje się zerwać z Gadomską...

To, co tego dnia spadnie na głowę Marcina, wyda mu się po prostu nie do wytrzymania! W dodatku nie będzie miał komu się wyżalić, bo obraził przecież jedyną osobę, której na nim zależy - Igę (Joanna Kulig). Nie pozostanie mu nic innego, jak tylko siąść za kierownicą swego samochodu i jechać przed siebie, bez celu... Pędząc ulicami Warszawy, usłyszy, że ktoś na niego trąbi, nagle oprzytomnieje, zatrzyma się i wysiądzie z auta, by ochłonąć. Niespodziewanie pojawi się koło niego... Iga. Na początku Marcin nie będzie dla niej miły. Kiedy jednak zrozumie, że Małecka chce tylko pomóc mu uporać się ze wszystkimi problemami, przytuli się do niej jak dziecko. W objęciach Igi w jednej chwili odzyska spokój.

Czy Marcin zrozumie wreszcie, co tak naprawdę czuje do Igi? Czy dotrze do niego, że tylko u jej boku może czuć się... bezpiecznie?

Odpowiedzi na te i wiele innych pytań padną już w piątek 5 czerwca, kiedy to TVP2 rozpocznie emisję finałowego odcinka 2. serii "O mnie się nie martw".

 

Agencja W. Impact

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: O mnie się nie martw (serial)

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje