Reklama

O mnie się nie martw

Ocena
serialu
9,9
Super
Ocen: 9204
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"O mnie się nie martw": Serialowa jesień w TVP2

"O mnie się nie martw" - nowy serial w gwiazdorskiej obsadzie - to najmocniejsza pozycja w jesiennej ramówce Dwójki. Po wakacjach TVP2 rozpocznie też emisję kontynuacji swych sztandarowych produkcji: "Barw szczęścia", "M jak miłość", "Na dobre i na złe" i "Czasu honoru".


"O mnie się nie martw" - 13-odcinkowa komedia romantyczna - to ciepła, błyskotliwa, pełna emocji i humoru opowieść o perypetiach grupy ludzi z perspektywy wyjątkowej bohaterki. 30-letnia Iga Małecka (w tej roli Joanna Kulig) nie jest kolejną serialową postacią, która po ciężkim kryzysie życiowym błyskawicznie staje na nogi.

Reklama

Ta dwukrotna rozwódka z dwójką dzieci nie ma pieniędzy ani wykształcenia i właśnie straciła pracę...

Dysponuje za to świetnym zmysłem obserwacji, miękkim sercem i ostrym językiem. Mówi prawdę prosto w oczy, wychodząc z założenia, że w pełnym pozorów świecie, nie da się żyć szczęśliwie. Dewizie tej pozostanie wierna także wówczas, kiedy na skutek życiowych zawirowań trafi do środowiska zamożnych pracowników kancelarii prawnej. Łącząc nowo poznany, pełen blichtru i pozorów świat prawników ze znaną sobie rzeczywistością zwykłych ludzi, Iga uświadomi jednym i drugim, jak bardzo są sobie potrzebni...

Obok Joanny Kulig w nowym serialu Dwójki zobaczymy m.in. Katarzynę Zielińską, Katarzynę Maciąg, Aleksandrę Domańską, Stefana Pawłowskiego i wiele, wiele innych gwiazd.

Na premierowy odcinek "O mnie się nie martw" Dwójka zaprasza już 5 września o godzinie 20.05, na następne - w kolejne piątkowe wieczory.

Sporo emocji czeka tej jesieni fanów "Czasu honoru". W 7. sezonie serialu cofniemy się bowiem w czasie i będziemy świadkami tego, co działo się z uwielbianymi przez widzów Jedynki bohaterami podczas Powstania Warszawskiego - w chronologii całego serialu nowe odcinki stanowią powrót do wydarzeń przedstawionych pomiędzy 4. i 5. serią. "

Czas honoru. Powstanie" rozpoczyna się w ostatnich dniach lipca 1944 r. Przez Warszawę ciągną kolumny niemieckich wojsk wycofywanych z frontu wschodniego. W mieście rośnie napięcie - w lokalach konspiracyjnych tysiące młodych ludzi czekają codziennie na decyzję sztabowców Armii Krajowej o wybuchu powstania.

Wśród nich są znani z wcześniej powstałych serii: Władek (Jan Wieczorkowski), Michał (Jakub Wesołowski), Bronek (Maciej Zakościelny) i Janek (Antoni Pawlicki) oraz nowe postacie: Adam (Stefan Pawłowski), "Mickiewicz" (Paweł Janyst), "Wilk" (Adam Fidusiewicz), "Apacz" (Maciej Musiał) i Irena (Weronika Humaj). Losy tych młodych, zapalczywych, często jeszcze dziecinnych uczestników powstania na równi z opowieścią o dotychczasowych bohaterach serialu, są trzonem tej części filmowej opowieści, kolejne odcinki której Dwójka emitować będzie w niedziele o godzinie 21.10.

Ci, którzy od lat śledzą losy bohaterów "M jak miłość", "Na dobre i na złe" i "Barw szczęścia", także tej jesieni nie będą zawiedzeni. Dwójka bowiem zaprezentuje po wakacjach kontynuacje wszystkich swoich sztandarowych seriali...

TVP2 - serialowy rozkład jazdy na jesień 2014

poniedziałek, godz. 20.05 - "Barwy szczęścia" (premiera nowego sezonu 1 września)

poniedziałek, godz. 20.40 - "M jak miłość" (premiera nowego sezonu 1 września)

wtorek, godz. 20.05 - "Barwy szczęścia"

wtorek, godz. 20.40 - "M jak miłość"

środa, godz. 20.05 - "Barwy szczęścia"

środa, godz. 20.40 - "Na dobre i na złe" (premiera nowego sezonu 3 września)

środa, godz. 21.45 - "Na sygnale" (premiera nowego sezonu 10 września)

czwartek, godz. 20.05 - "Barwy szczęścia"

piątek, godz. 20.05 - "O mnie się nie martw" (premiera 5 września)

piątek, godz. 22.50 - "Kryminalne zagadki Las Vegas" (premiera nowego sezonu 12 września)

niedziela, godz. 21.10 - "Czas honoru. Powstanie" (premiera 7 września)

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje