Reklama

O mnie się nie martw

Ocena
serialu
9,9
Super
Ocen: 9359
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"O mnie się nie martw": Sekrety, kłamstwa i niedopowiedzenia...

- On jest niewinny! - powie Łukasz (Jan Wieczorkowski), gdy policja zapyta go, czy to Marcin (Stefan Pawłowski) sprawił, że stracił przytomność i trafił do szpitala. Przyzna, że upadł i niefortunnie uderzył głową w słupek w barze...


Reklama

Kiedy sekrety i kłamstwa Łukasza wyjdą na jaw, ukochany Doroty (Andżelika Kurowska) - nie widząc sensu dalszego życia - zdecyduje się popełnić samobójstwo. Czy ktoś go uratuje?

Upokorzenia, a tych Łukasz doznał w swoim życiu aż za wiele, najpierw wywołają w byłym prawniku chęć ucieczki i zaszycia się w najciemniejszym kącie świata.

Co prawda przestępstwo, za popełnienie którego poszedł do więzienia, już odpokutował, ale jednak konsekwencje jego czynów wciąż dawać mu się będą we znaki.

Po pierwsze - nie będzie mógł, i to dożywotnio, pracować jako adwokat, po drugie - na zawsze stracił kobietę, na której bardzo mu kiedyś zależało... Laura (Katarzyna Zielińska), bo o niej mowa, odwiedzi go w szpitalu. Będzie miała pretensje, że nie dawał żadnego znaku życia po wyjściu z zakładu karnego.

Niestety, Łukasz nie zdąży jej powiedzieć, jak bardzo jest mu przykro, bo nadgorliwy policjant wyprosi Laurę z sali, tłumacząc, że jako pełnomocniczka strony przeciwnej nie może kontaktować się ze świadkiem! Policjant nie będzie wiedział, że Łukasz nie zamierza wnosić przeciwko Kaszubie żadnych oskarżeń.

Zdesperowany Łukasz podejmie decyzję o odebraniu sobie życia. W czasie, gdy będzie szedł na dach, w jego szpitalnym pokoju pojawi się... Marcin. Kaszuba znajdzie podrobioną legitymację adwokacką i zrozumie, że były chłopak Doroty wpadł w poważne tarapaty.

Tymczasem stojącym na gzymsie i szykującym się do skoku mężczyzną zainteresują się telewizyjni reporterzy. Relacja na żywo sprzed szpitala nadawana będzie na całą Polskę, a głównym jej bohaterem zostanie... Krzysiek (Paweł Domagała). To właśnie on opowie przed kamerami wszystko, co wie o Łukaszu.

Roli negocjatora z próbującym popełnić samobójstwo Łukaszem podejmie się Marcin. Niestety, jego rozmowa z desperatem nie będzie prowadziła do niczego dobrego. Dopiero Idze (Joanna Kulig) uda się przemówić Łukaszowi do rozsądku. Kiedy niedoszły szwagier Małeckiej w końcu zejdzie z gzymsu i zostanie przekazany w ręce policji i ratowników medycznych, wszyscy odetchną z ulgą.

Tylko jedna osoba oglądająca w towarzystwie małego chłopca telewizyjną relację sprzed szpitala nie będzie mogła długo dojść do siebie po tym, co zobaczyła. Kim jest tajemnicza kobieta z dzieckiem? Czy silniejsze wrażenie zrobi na niej widok Łukasza, czy... Marcina? Co tak naprawdę łączy obu mężczyzn?

Przypominamy, że na premierowe odcinki 3. serii "O mnie się nie martw" Dwójka zaprasza w piątkowe wieczory o godzinie 20.10.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje