Reklama

O mnie się nie martw

Ocena
serialu
9,9
Super
Ocen: 9521
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"O mnie się nie martw": Oto największa rywalka Igi!

Największą przeszkodą na drodze do rodzącej się miłości między Igą (Joanna Kulig) a Marcinem (Stefan Pawłowski) okaże się mecenas Magda Gadomska, w roli której zobaczymy Annę Terpiłowską. Poznaj szczegóły!Reklama


Nowa bohaterka wkroczy do gry w 5. odcinku drugiego sezonu "O mnie się nie martw" (emisja w piątek 3 kwietnia o godz. 20.10 w TVP2). Zdradzamy, że atrakcyjna, energiczna i świetnie ubrana kobieta to dawna znajoma Kaszuby ze studiów i jednocześnie koleżanka Laury Curyło (Katarzyna Zielińska) z aplikacji.

Grająca ją 28-letnia Anna Terpiłowska jest Polką, ale urodziła się w Sztokholmie, stolicy Szwecji, gdzie do dziś mieszkają jej rodzice. Ona zapragnęła zostać aktorką i postanowiła zdawać do Państwowej Wyższej Szkoły Aktorskiej w Krakowie. Jej plany ziściły się, dlatego aktualnie mieszka w Polsce. Jest etatową aktorką Teatru Syrena w Warszawie. Uważni widzowie seriali mogli oglądać ją w niewielkich epizodach w "Lekarzach" oraz "Małej maturze 1947". Rola Magdy Gadomskiej w "O mnie się nie martw" to pierwsze w jej dorobku poważne zadanie serialowe.

W 5. odcinku "OMSN" Marcin i Magda spotkają się na szkoleniu dla adwokatów. Marcin jej nie pozna, gdyż schudła 20 kg i zmieniła swój wygląd. Za to Gadomska od razu bardzo się nim zainteresuje.

Wpadnie jej w oko

Do tego stopnia, że zapyta wspólną znajomą Laurę Curyło o to, czy Marcin jest aktualnie z kimś związany.

- Z miłością swojego życia! - odpowie złośliwie prawniczka. - Z własnym odbiciem w lustrze, oczywiście!

- Czyli nic się nie zmieniło - skwituje Gadomska.

Żeby było jeszcze ciekawiej, z toku akcji widzowie dowiedzą się, że Magda Gadomska jest pełnomocnikiem Filipa Bonnet (Piotr Jankowski), czyli byłego partnera Igi Małeckiej i zarazem biologicznego ojca jej starszej córeczki Helenki (Maja Kwaśny). Dla Kaszuby na tym etapie ten fakt nie będzie znany. Gadomska z kolei nie zostanie wtajemniczona w to, że Marcin udziela - wprawdzie całkiem charytatywnie - porad prawnych pani Małeckiej.

Zakład o Kaszubę

Magda dosłownie nie będzie mogła oderwać wzroku od Kaszuby.

- Nie gap się tak na niego - poradzi jej od serca Laura Curyło. - Jest wystarczająco pewny siebie. Dlatego rozgrywa te swoje kolejne panienki, jak chce.

Odpowiedź Gadomskiej okaże się co najmniej zaskakująca.

- Założymy się, że w ciągu miesiąca będzie jadł mi z ręki? - zapyta. - Za miesiąc od dzisiaj.

Mecenas Curyło zakład, rzecz jasna, przyjmie. Czy Magda Gadomska zdoła uwieść Marcina Kaszubę?

Agencja W. Impact

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: O mnie się nie martw (serial)

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama