Reklama

O mnie się nie martw

Ocena
serialu
9,9
Super
Ocen: 9402
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"O mnie się nie martw": Krzysiek znajdzie... idealnego faceta dla bogatej wdówki!

Podczas spotkania ze śliczną wdówką, która okaże się właścicielką paczki pełnej dolarów znalezionej przez Krzyśka (Paweł Domagała), Małecki podejmie się karkołomnego zadania "dostarczenia" Zuzannie (Anna Mucha) idealnego... kandydata na męża!


Reklama

Do tego, żeby oddać znalezione w starej lodówce dolary ich prawowitemu właścicielowi, przekona Krzyśka Pola (Alicja Stasiewicz). To właśnie ona odnajdzie w ewidencji przywożonych do sortowni odpadów nazwisko osoby, która z pewnością przez roztargnienie zostawiła w popsutej lodówce siatkę z banknotami.

Małecki, któremu życie bogacza zdąży się już bardzo spodobać, z wielkim trudem zgodzi się zwrócić pieniądze Zuzannie (w tej roli zobaczymy Annę Muchę), ale pocieszy się tym, że kobieta będzie musiała zapłacić mu znaleźne.

Ku przerażeniu Krzyśka, okaże się jednak, że kwota przysługującego mu znaleźnego jest znacznie niższa od sumy, jaką już zdążył wydać! Podczas pierwszego spotkania z Zuzanną (pójdzie na nie w towarzystwie Poli) Małecki wpadnie na pomysł, że może odpracować dług jako... ogrodnik.

Pewnego dnia Zuzanna zwierzy mu się, że miała już czterech mężów i odziedziczyła po nich naprawdę wielki majątek. Śliczna wdówka powie Krzyśkowi, że marzy o tym, by spotkać zwykłego faceta, bo z życie u boku bogatych mężczyzn po prostu się jej znudziło. Jej największym pragnieniem będzie związanie się na przykład z... hydraulikiem.

Zuzanna obieca Małeckiemu, że umorzy mu dług, jeśli znajdzie jej odpowiedniego kandydata na męża, a Krzysiek podejmie się tego zadania. Ma przecież dwóch kumpli, którzy spełniają wszystkie warunki wdowy!

Niestety, ani Wojtek (Wojciech Solarz), ani Jacek (Dawid Zieliński) nawet nie będą chcieli słyszeć o tym, żeby pomóc przyjacielowi. Zrozpaczony Krzysiek uzna, że jego ostatnią deską ratunku jest... Filip Bonnet (Piotr Jankowski), czyli pierwszy partner jego byłej żony Igi (Joanna Kulig). Filip zgodzi się, by poznać milionerkę. Nie będzie mu nawet przeszkadzało to, że - aby wkraść się w jej łaski - musi udawać hydraulika. Zdradzamy, że między Filipem a Zuzanną zaiskrzy już od pierwszego wejrzenia, a ich znajomość nie zakończy się na jednym spotkaniu... 

Przypominamy, że na premierowe odcinki 3. serii "O mnie się nie martw" TVP2 zaprasza w każdy piątek o godzinie 20.10.

Agencja W. Impact

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: O mnie się nie martw (serial)

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje