Reklama

O mnie się nie martw

Ocena
serialu
9,9
Super
Ocen: 9275
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"O mnie się nie martw": Joanna Kulig chce być mistrzem... kaligrafii!

Joanna Kulig, czyli Iga Małecka z "O mnie się nie martw", marzy, by nauczyć się... kaligrafii. A ponieważ większość jej marzeń się spełnia, niewykluczone, że wkrótce i to się spełni!


Reklama

Joanna Kulig żartuje, że jej największym marzeniem jest, by dalej jej życie było tak piękne, jak jest teraz.

- Szczęśliwa jestem i w życiu osobistym, i jako aktorka, więc staram się to szczęście szanować, niczego nie zepsuć - wyznała niedawno w wywiadzie.

Serialowa Iga Małecka z "O mnie się nie martw" przyznaje, że marzy o bardzo prostych rzeczach.

- Żeby pojechać gdzieś na miesiąc i móc się odłączyć od maili, telefonów. Pobyć sama z sobą, poczytać odłożone na później książki, ugotować mężowi pyszny obiad - twierdzi.

Wśród marzeń aktorski jest od pewnego czasu jedno szczególnie ciekawe... Joanna Kulig bardzo chciałaby nauczyć się kaligrafii.

- Dostałam od męża książkę na ten temat i mnie zafascynowała. Marzę, by zapisać się na kurs i nauczyć różnych ozdobnych rodzajów pisma - powiedziała w rozmowie z dziennikarką "Twojego Stylu".

O tym, że warto marzyć, Joanna Kulig przekonała się już dawno temu. Kiedy dostała rolę w filmie, w którym grali Ethan Hawke i Kristin Scott Thomas ("Kobieta z Piątej Dzielnicy" Pawła Pawlikowkiego), a potem u boku Juliette Binoche w "Sponsoringu" Małgośki Szumowskiej), uznała, że spełniają się jej najśmielsze sny. Ale nie przestała wierzyć, że życie przyniesie jej jeszcze wiele niezwykłych niespodzianek. Dziś żartuje, że czasem wydaje się jej, iż - jadąc na plan serialu lub filmu - wcale nie idzie do pracy, ale że raczej bierze udział w fantastycznej przygodzie.

Dowiedz się więcej na temat: Joanna Kulig

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje