Reklama

O mnie się nie martw

Ocena
serialu
9,9
Super
Ocen: 9402
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"O mnie się nie martw": Czy Iga i Marcin uwiją sobie wspólne gniazdko?

Zamieszkają razem? Zdecydują się na wspólne życie? A może jednak uznają, że nie są dla siebie stworzeni? Sprawdź, jak potoczą się losy związku Igi (Joanna Kulig) i Marcina (Stefan Pawłowski)?Reklama

Trwają zdjęcia do trzeciego sezonu "O mnie się nie martw". Jak zapewniają scenarzystki - Aneta Głowska i Katarzyna Leżeńska - fanów serialu kibicujących związkowi Igi i Marcina czeka jesienią mnóstwo emocji. Nie chcą jednak zdradzić, czy pocałunek, do którego doszło w ostatniej scenie poprzedniego sezonu, oznacza, że Małecka i młody Kaszuba będą razem!

Związek wysokiego ryzyka

- Igi i Marcina nie ominą kłopoty - mówi tajemniczo Joanna Kulig, a pytana o szczegóły, wykręca się od odpowiedzi i zaprasza do oglądania nowych odcinków "O mnie się nie martw", których emisję TVP2 rozpocznie w piątek 11 września.

Jak udało się nam dowiedzieć, przystojny mecenas poprosi wybrankę swojego serca, by z nim zamieszkała, a nawet zaproponuje, żeby razem poszukali większego mieszkania dla siebie i córek Małeckiej - Helenki (Maja Kwaśny) i Oliwki (Oliwia Dąbrowska). Czy uda się im uwić sobie wspólne gniazdko?

Wiadomo już także, że Krzysiek (Paweł Domagała) przeżyje prawdziwe katusze, patrząc na szczęście byłej żony i młodego Kaszuby, i nie będzie chciał przyjąć do wiadomości, że Iga naprawdę jest w nowym związku. Małecki dojdzie do wniosku, że tylko podstępem może odzyskać uczucie Igi i nie zawaha się wplątać w przygotowaną przez siebie intrygę pani Irenki (Hanna Śleszyńska) i... Poli (Alicja Stasiewicz). Tę ostatnią postanowi wykorzystać do wzbudzenia zazdrości w byłej żonie! Czy dopnie swego?

Kłopoty to ich specjalność?

Iga zmierzyć się będzie musiała nie tylko z tym, co czuje do Marcina, ale też z bardziej przyziemnymi problemami, które - niestety - sama sprowadzi sobie na głowę. Podczas egzaminu z zasad mediacji bezpardonowo zbeszta profesora (Piotr Machalica), nie przypuszczając, że wkrótce spotka go w... kancelarii Wiktora Zarzyckiego (Andrzej Zieliński) i Marka Kaszuby (Krzysztof Stelmaszyk). W dodatku nowy szef wyraźnie da jej do zrozumienia, by nie wtrącała się w sprawy klientów, a w końcu dowie się, że oceny jej pracy w firmie będzie dokonywać Aśka (Aleksandra Domańska), która wciąż nie może zrozumieć, dlaczego Marcin, zamiast związać się z nią, wybrał Małecką. Jakby tego było mało, w życie Igi z impetem wkroczy jej siostra Dorota (Angelika Kurowska)...

Kłopoty nie ominą też młodego mecenasa Kaszuby! Fakt, że ojciec nieoczekiwanie został jego szefem, zmusi go do poważnych przemyśleń na temat przeszłości, co dotąd udawało mu się skutecznie ignorować. Wda się też w konflikt z Aśką, która stanie się pupilką nowego wspólnika Wiktora.  

Jaki wpływ na związek Igi i Marcina będą miały ich problemy w pracy? 

Agencja W. Impact

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: O mnie się nie martw (serial)

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje