O mnie się nie martw
Ocena
serialu
9,8
Super
Ocen: 10011
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"O mnie się nie martw": 12. sezon od 2 marca w TVP2

Od 2 marca w każdy poniedziałek o 21:50 telewizyjna Dwójka będzie emitować 12. sezon "O mnie się nie martw". Kto dołączył do obsady?

Według doniesień portalu Wirtualnemedia.pl TVP2 od 2 marca zacznie emitować nowe odcinki "O mnie się nie martw".

"Na świat przychodzi córeczka Sylwii i Pawła. Młodzi rodzice uczą się życia zgodnie z rytmem jaki narzuca niemowlę. Marta, po niedawnych stresach i podjęciu, wspólnie z Krzyśkiem, decyzji o próbnej separacji, sporo przytyła. Jej metodą na radzenie sobie z emocjami jest zajadanie trosk. Marcin, w tajemnicy przed innymi pracownikami kancelarii, spotyka się z Karoliną. Nowa partnerka Kaszuby nie cieszy się sympatią czteroletniego Zbyszka" - czytamy w opisie "O mnie się nie martw 12".

Reklama

Portal Wirtualnemedia.pl dowiedział się, że do obsady nowych odcinków dołączy Jacek Knap. Zagra Artura Szulca. Bohater ma zastąpić w kancelarii Sylwię, która będzie przebywała na urlopie macierzyńskim.

"O mnie się nie martw" to obyczajowo-komediowy serial. W produkcji grają m.in.: Stefan Pawłowski, Paweł Domagała, Aleksandra Domańska, Katarzyna Ankudowicz i Piotr Jankowski. Przez pierwsze dziewięć sezonów główną bohaterką cyklu była Jadwiga "Iga" Małecka-Kaszuba, w którą wcielała się Joanna Kulig.

swiatseriali
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy