O mnie się nie martw
Ocena
serialu
9,8
Super
Ocen: 10024
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Aleksandra Domańska szczerze o macierzyństwie! "Śmierć z bólu lub rozkoszy"

Aleksandra Domańska kilka tygodni temu została mamą i jak sama przyznaje narodziny dziecka zmieniły i przewartościowały całe jej życie. Aktorka chętnie dzieli się swoimi spostrzeżeniami na temat macierzyństwa w mediach społecznościowych, gdzie zamieszcza posty i relacje, dokumentujące te ważne chwile w jej życiu.

Refleksje na temat macierzyństwa

Niespełna dwa miesiące temu Aleksandra Domańska po raz pierwszy została mamą. Aktorka nie zdradziła jeszcze czy urodziła chłopca, czy dziewczynkę, określając płeć dziecka "no gender". W mediach natomiast krąży wiele informacji, na temat tego, że Domańska jest jednak mamą córeczki. Macierzyństwo i wychowywanie dziecka nie należy do łatwych zadań, o czym świadczy najnowszy wpis aktorki, która podzieliła się swoimi przemyśleniami. 

Reklama

Zobacz też: Aleksandra Domańska urodziła!

"Po dwóch miesiącach wiem, że nigdy nie czułam takiego spektrum emocji, tak intensywnie, że czasem mam wrażenie, że dalej nie ma nic, tylko śmierć z bólu lub rozkoszy! Wiem również, że to dla mnie największa lekcja pokory. Jestem za nią wdzięczna, bo pokory mi brakowało. [...] Pamiętam jak pytałam różnych matek jak to jest. Ich spojrzenie zmieniało się po tym pytaniu. Stawało się głębokie, mocne, skierowane tam, gdzie nie ma dostępu nikt poza nimi. Odpowiedź zawsze była taka sama: "to najpiękniejsza i najtrudniejsza droga". I wiedziałam, że dopóki nie zostanę matką, nie poznam tego rodzaju szczęścia i cierpienia" - pisze 32-letnia aktorka, która znajduje największe oparcie w rodzinie, przyjaciołach i swoim partnerze.

Zobacz też: Tak mieszka Paweł Deląg! Luksusowy apartament z duszą!

AKPA
Dowiedz się więcej na temat: Aleksandra Domańska
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy