Reklama

O mnie się nie martw

Ocena
serialu
9,8
Super
Ocen: 9781
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Aleksandra Domańska pozuje na ściance bez makijażu!

Aleksandra Domańska na portalach społecznościowych prowadzi akcję "Ciało bogini za nic się nie wini". Poprzez nią, aktorka zachęca kobiety, by zaakceptowały i pokochały siebie takimi, jakie są. Na jej profilu na Instagramie zobaczyć możemy wiele naturalnych zdjęć gwiazdy.

Teraz Domańska postanowiła pójść o krok dalej i jak zapowiedziała już wcześniej - pojawiła się na premierze filmu "(Nie)znajomi" bez makijażu. Zobaczcie zdjęcia!

Reklama

Aleksandra Domańska jest pomysłodawczynią akcji "Ciało bogini za nic się nie wini". Aktorka promuje ją na swoich portalach społecznościowych, chcąc zachęcić kobiety do tego, by zaakceptowały i pokochały swoja naturalną wersję oraz nie zawsze idealne ciało. 

Gwiazda w ramach swojej kampanii często publikuje na Instagramie odważne zdjęcia swojej figury oraz pozuje bez makijażu. 

Przeglądając profil Domańskiej, można zauważyć, że ma ona niesamowity dystans do siebie i po prostu kocha siebie taką, jaką jest.

Aktorka wcieliła się ostatnio w jedną z głównych ról w filmie reżyserii Tadeusza Śliwy - "(Nie)znajomi", którego premiera odbyła się wczoraj. Domańska na czerwonym dywanie pokazała się bez makijażu! 

W mediach już chwile temu zapowiadała, że nie może się doczekać, aż będzie mogła pojawić się na tym wydarzeniu w całkowicie naturalnym wydaniu, jednak nie każdy wierzył w to, że gwiazda faktycznie odważy się na taki krok. Aktorka jednak dotrzymała słowa i na ściance pozowała całkowicie sauté.


INTERIA/RMF

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama