Nieobecni

Ocena
serialu
8,3
Bardzo dobry
Ocen: 40
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Nieobecni": O czym opowie drugi sezon serialowego hitu?

Fani serialu "Nieobecni" zapewne odliczają już czas do premiery drugiego sezonu. W oczekiwaniu na nią mogą zadowolić się informacjami na temat kontynuacji serialowego hitu. O czym opowie kolejny sezon "Nieobecnych"? Zdradzamy szczegóły!

"Nieobecni": Kontynuacja serialu

Po sukcesie pierwszego sezonu serialu "Nieobecni", z Justyną Wasilewską, Piotrem Głowackim i Danutą Stenką w rolach głównych, kontynuacja produkcji Player Original była tylko kwestią czasu. 


Niedawno rozpoczęły się zdjęcia do 2. sezonu serialu. Do obsady dołączyli m.in.: Karolina Gruszka, Eliza Rycembel, Cezary Łukaszewicz, Marcin Czarnik, Krzysztof Zawadzki, Kazimierz Mazur. Pierwsza seria zyskała popularność dzięki opowiedzianej w przejmujący sposób historii o zniknięciu rodziny głównej bohaterki, Mili Gajdy (Justyna Wasilewska). 

Zobacz też: "Nieobecni": 2. sezon serialu w produkcji! Kto dołączył do obsady?

"Nieobecni": Fabuła 2. sezonu

Tym razem będziemy podążać za historią Elżbiety Zawady (Danuta Stenka), która żyje niegasnącą nadzieją na odnalezienie swojej córki Kasi (Eliza Rycembel). 17-letnia wówczas dziewczyna zniknęła nagle w tajemniczych okolicznościach. Prowadzone przed laty śledztwo okazało się bezskuteczne. Teraz - 15 lat później - pojawia się pierwszy znaczący trop, a wznowiona sprawa może ujawnić największą tajemnicę Elżbiety. W trudnych momentach szefową Centrum Poszukiwania Osób Zaginionych wesprze najlepszy pracownik i bratanek, podkomisarz Filip Zachara (Piotr Głowacki). Pracując nad kolejnym - tym razem bardzo osobistym - śledztwem, policjant będzie musiał nie tylko zmierzyć się z emocjami zrozpaczonej Elżbiety, ale przede wszystkim własnymi. A te, za sprawą relacji z Milą, zaczną mu się wymykać spod kontroli. "Nieobecnych" zobaczymy już w przyszłym roku w Playerze!

Reklama

Autor: Ewa Jaśkiewicz

AKPA
Dowiedz się więcej na temat: Nieobecni

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy