Reklama

Nieobecni

Ocena
serialu
8,7
Bardzo dobry
Ocen: 36
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Nieobecni": 2. sezon serialu w produkcji! Kto dołączył do obsady?

Corocznie w Polsce znika bez śladu około 20 tys ludzi - małe miasteczko! "Nieobecni" to produkcja, w której osią wydarzeń jest tajemnicze zaginięcie całej rodziny. W rolach głównych występują Justyna Wasilewska i Piotr Głowacki. Trwają właśnie prace nad drugim sezonem serialu. Kogo zobaczymy w obsadzie?

Serial, który chwyta za serce

Wystartowały zdjęcia do 2. sezonu "Nieobecnych", produkcji Player Original. W głównych rolach fani serialu ponownie zobaczą Danutę Stenkę, Piotra Głowackiego i Justynę Wasilewską. A dołączą do nich: Karolina Gruszka, Eliza Rycembel, Cezary Łukaszewicz, Marcin Czarnik, Krzysztof Zawadzki oraz Kazimierz Mazur. Premiera drugiej serii już w przyszłym roku tylko w player.pl.

"Nieobecni" to produkcja Player Original, która od dnia swojej premiery podbiła serca widzów, stając się jednym z najpopularniejszych tytułów ubiegłego roku. Po sukcesie pierwszej serii szefowie platformy zapowiedzieli kontynuację.

Reklama

"Nieobecni" są wśród nas. Poruszająca kampania 

Nowy sezon, nowa sprawa

Pod koniec października w Warszawie padł pierwszy klaps na planie nowego sezonu "Nieobecnych". Pierwsza seria zyskała popularność dzięki opowiedzianej w przejmujący sposób historii o zniknięciu rodziny głównej bohaterki, Mili Gajdy (Justyna Wasilewska).

Tym razem fani Playera będą podążać za historią Elżbiety Zawady (Danuta Stenka), która żyje niegasnącą nadzieją odnalezienia swojej córki Kasi (Eliza Rycembel). 17-letnia wówczas dziewczyna zniknęła nagle w tajemniczych okolicznościach. 

Prowadzone przed laty śledztwo okazało się bezskuteczne. Teraz - 15 lat później - pojawia się pierwszy znaczący trop, a wznowiona sprawa może ujawnić największą tajemnicę głównej bohaterki drugiego sezonu, Elżbiety.  Co naprawdę wydarzyło się przed laty? Czy Zawada znajdzie odpowiedzi na nurtujące ją pytania i w końcu odzyska utracony spokój?

W tych trudnych momentach szefową Centrum Poszukiwania Osób Zaginionych wesprze najlepszy pracownik i bratanek, podkomisarz Filip Zachara (Piotr Głowacki). Pracując nad kolejnym - tym razem bardzo osobistym - śledztwem, policjant będzie musiał nie tylko zmierzyć się z emocjami zrozpaczonej Elżbiety, ale przede wszystkim własnymi. A te, za sprawą relacji z Milą, zaczną mu się wymykać spod kontroli. Nieoczekiwanie to właśnie jego partnerka, podążając za swoją intuicją, dotrze do ważnych dla sprawy faktów, jednocześnie trafiając w sam środek dramatu i ściągając na siebie niebezpieczeństwo.

"Nieobecni": Kogo zobaczymy na ekranie?

Na ekrany powracają: Danuta Stenka, Justyna Wasilewska, Piotr Głowacki oraz gościnnie Zbigniew Stryj, do których w premierowych odcinkach dołączą m.in.: Karolina Gruszka, Eliza Rycembel, Cezary Łukaszewicz, Krzysztof, Zawadzki, Kazimierz Mazur, Marcin Czarnik, Magdalena Czerwińska, Maciej Mikołajczyk, Filip Kosior, Konrad Eleryk i inni.

"Nieobecni" to autorski projekt TVN Grupa Discovery od początku rozwijany przez Zespół Produkcji Fabularnej, który nadzoruje Marta Grela-Gorostiza. Pomysłodawczynią serialu jest Katarzyna Śliwińska-Kłosowicz. Autorami scenariusza są: Dana Łukasińska (główna scenarzystka), Tomasz Titkow i  Monika Trzósło. Serial reżyserują Anna Kazejak (1-5) oraz Adrian Panek (6-10), a operatorem zdjęć jest Jakub Stolecki.  Za scenografię odpowiada Magdalena Widelska-Władyka, za kostiumy Katarzyna Baran oraz Anna Domańska, zaś za charakteryzację Malwina Musialska-Paszkiewicz. Kierowniczką produkcji jest Dagmara Bończyk, reżyserem obsady Piotr Bartuszek, a producentką Adrianna Przetacka ("Kod genetyczny", "Szadź").

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL