Reklama

Niania w wielkim mieście

Ocena
serialu
8,9
Bardzo dobry
Ocen: 325
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Niania w wielkim mieście": Magdalena Lamparska jest już po ślubie!

Magdalena Lamparska, czyli Dana Mazurek z „Niani w wielkim mieście”, zdecydowała się zalegalizować swój związek z Bartkiem Osumkiem, któremu niespełna dwa lata temu urodziła syna. Aktorka właśnie pochwaliła się w mediach społecznościowych zdjęciami ze ślubu...

Magdalena Lamparska dołączyła do grona gwiazd, które zdecydowały się stanąć na ślubnym kobiercu z dala od Polski.

Reklama

Aktorka znana m.in. z seriali "Niania w wielkim mieście", "To nie koniec świata!" i "Hotel 52" już jakiś czas temu wyznała w wywiadzie, że datę i miejsce swego ślubu zamierza trzymać w tajemnicy przed mediami, by żaden nieproszony gość nie popsuł uroczystości, która jest dla niej niezwykle ważna.

O tym, że wymieniła się z ukochanym obrączkami, zdecydowała się poinformować fanów dopiero po fakcie...

Właśnie opublikowała na Instagramie zdjęcia ze ślubu z Bartkiem Osumkiem, ze którym związana jest już prawie trzy lata. Para złożyła sobie małżeńską przysięgę w Watykanie w obecności jedynie najbliższej rodziny i kilkorga przyjaciół.

Magdalena Lamparska, którą wkrótce będziemy oglądać jako Martę w kontynuacji serialu "39 i pół" (zdjęcia do "39 i pół tygodnia" zakończyły się w tym tygodniu), bardzo rzadko mówi w wywiadach o swoim życiu prywatnym.

Do tej pory udało się namówić ją na zwierzenia zaledwie kilku dziennikarzom. Ostatnio... dwa lata temu. Aktorka wyznała wtedy na łamach magazynu "Gala", że marzy o stabilizacji, rodzinie i szczęśliwym domu. Opowiedziała też o okolicznościach, w jakich w 2016 roku poznała Bartka Osumka.

- Spotkaliśmy się na imprezie u wspólnych znajomych.  To ja pierwsza zwróciłam na niego uwagę. Jest tak, że to my, kobiety, chcemy być zdobywane, ale w moim wypadku było trochę inaczej. Ludzie znają mnie z kina czy telewizji i wydaje im się, że jestem odrealniona! Musiałam pokazać, że jestem zwyczajną dziewczyną - stwierdziła.

Kiedy w październiku 2017 roku Magdalena Lamparska powitała na świecie synka Tymoteusza, nie kryła, że czuje, iż jej życie dopiero teraz będzie naprawdę piękne.

- W życiu najważniejsze są dwa dni. Kiedy przychodzimy na świat i kiedy odnajdujemy cel i sens naszej obecności. Mój największy sens życia się pojawił - napisała na Instagramie.

Teraz aktorka pochwaliła się zdjęciami ze ślubu z podróżnikiem i dziennikarzem Bartkiem Osumkiem.

- Najwspanialszy mąż na świecie - napisała pod jednym z nich.


Agencja W. Impact

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje