Netflix: Seriale
Ocena
serialu
7,5
Dobry
Ocen: 617
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Wielki hit powraca z nowymi odcinkami. Nie zabraknie polskiego akcentu

W tym tygodniu Netflix przygotował dla subskrybentów kilka gorących premier, przede wszystkim serialowych. Na platformie zadebiutuje wyczekiwany trzeci sezon serialu "Wikingowie: Walhalla" z Marcinem Dorocińskim w obsadzie. Ukaże się także całkiem nowa animacja dla dorosłych. Co warto obejrzeć? Poniżej nasze propozycje.

"Wikingowie: Walhalla": Premiera trzeciego sezonu 11 lipca na Netflix

"Wikingowie: Walhalla" to całkowicie nowy rozdział widowiskowej sagi o Wikingach. Fabuła serialu rozgrywa się na początku XI wieku i pokazuje historię najsłynniejszych wikingów, czyli Leifa Eriksona, Freydis, Haralda Srogiego i normańskiego króla Wilhelma Zdobywcy.

W nowych odcinkach na ekranie pojawi się oczywiście główne trio - Sam Corlett (Leif), Frida Gustavsson (Freydis) i Leo Suter (Harald). Pieczę nad serialem podobnie jak w pierwszym sezonie  sprawuje Jeb Stuart. Trzecia seria, jak poinformował Netflix na swoich kanałach społecznościowych, będzie ostatnim rozdziałem opowieści. W nowych odcinkach nie zabraknie polskiego akcentu. Marcin Dorociński powróci do roli Jarosława I Mądrego, księcia Rusi Kijowskiej z dynastii Rurykowiczów.

Reklama

Premiera trzeciego sezonu serialu "Wikingowie: Walhalla" 11 lipca na Netfliksie.

"Zaginione nocą": Premiera filmu 11 lipca na Netflix

Główna bohaterka filmu "Zaginione nocą", Elena, jest psychiatrą z USA, która przeprowadziła się do Włoch, do Puglii, z miłości do Pietro, mężczyzny z burzliwą przeszłością. Pobrali się i mieli dwoje dzieci. Ich marzeniem było odrestaurowanie wiejskiego domu w Masserii i przekształcenie go w hotel. Jednak z ich planów nic nie wyszło, a Elena i Pietro się rozstali.

Pewnej nocy ich dzieci, przebywające na farmie pod opieką Pietro, znikają. Ojciec szuka ich wszędzie, ale w końcu musi powiadomić Elenę, z którą toczy spór o opiekę. Wściekła Elena obwinia i oskarża go o wszystko. Dopóki nie dzwoni telefon. Ich dzieci zostały porwane. Aby je odzyskać, rodzice muszą zapłacić 150 000 euro w gotówce w ciągu 36 godzin - dowiadujemy się z opisu Netfliksa.

Film "Zaginione nocą" dostępny na Netfliksie od 11 lipca.

"Inna ja": Drugi sezon dostępny od 11 lipca na Netflix

W czasach studenckich Ada, Sevgi i Leyla były współlokatorkami. Ich wieloletnią przyjaźń umacnia dodatkowo nagła diagnoza onkologiczna Sevgi. Przyjaciółki wyruszają do Ayvalık, aby odszukać terapeutę o imieniu Zaman. Podróż ta odmieni życie kobiet i pozwoli im lepiej poznać nie tylko krewnych i przodków, ale także zaznajomić się z inną wersją siebie - brzmi oficjalny opis Netfliksa.

Drugi sezon serialu "Inna ja" dostępny na Netfliksie od 11 lipca.

"Eksplodujące kotki": Premiera animacji 12 lipca na Netflix

"Eksplodujące kotki" to animowany serial komediowy na podstawie bestsellerowej gry karcianej, którego showrunnerami są Shane Kosakowski i współtwórca gry Matthew Inman. 

Życie na ziemi okazało się totalną klapą, więc Bóg (Tom Ellis) zostaje wyrzucony z nieba, aby ponownie połączyć się z ludzkością. Sęk w tym, że jest uwięziony w ciele tłustawego domowego kota. W ramach resocjalizacji trafia pod dach dysfunkcyjnej rodziny, aby pomagać jej w rozwiązywaniu życiowych problemów - czytamy w opisie Netfliksa.

Serial "Eksplodujące kotki" dostępny na Netfliksie od 12 lipca.

Czytaj więcej: Polak podbije międzynarodowe ekrany w hicie Netflixa! "Będzie się działo"

swiatseriali
Dowiedz się więcej na temat: Netflix: Seriale | Wikingowie: Walhalla
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy