Netflix: Seriale
Ocena
serialu
7,5
Dobry
Ocen: 589
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Ty" i 5. sezon serialu. Co wiemy już teraz i czego możemy się spodziewać?

Czekacie na kolejny sezon popularnego serialu o stalkerze, którego "obiekty" zainteresowania zawsze spotyka tajemniczy los? Właśnie zaczynamy odliczanie do kolejnego sezonu, więc sprawdźmy, co już wiemy oraz, czy Jenna Ortega powróci ?


Jeden z najpopularniejszych serialowych thrillerów ma powrócić w tym roku. Zmieni się showrunner serialu "Ty", jednak postać Joego wciąż pozostanie tajemniczą postacią z mnóstwem sekretów. Być może czekają na Was spoilery, więc ostrożnie! Piąty sezon ma być również ostatnim. 

"Ty": Kto powróci?

Oczywiście po raz kolejny spotkamy się z Pennem Badgleyem, który wcieli się w postać w Joego Goldberga — głównego bohatera, który do tej pory jako jedyny pojawił się we wszystkich sezonach produkcji. 

Reklama

W obsadzie dołączy do niego Charlotte Ritchie jako Kate Galvin, obecna partnerka Joego. O dziwo, na koniec czwartego sezonu stworzyli całkiem udaną parę i oboje przenieśli się do Nowego Jorku. 

Co ciekawe, Marianne, grana przez Tati Gabrielle również udało się przetrwać związek z Goldbergiem i szanse na jej powrót, a właściwie powrót obsesji Joego na jej punkcie również jest możliwy.  

A co z Jenną Ortegą? Po raz ostatni pojawiła się w trzecim sezonie serialu "Ty" jako Ellie. Jak sama przyznaje, bardzo chętnie znów pojawiłaby się w tej roli, jednak może to kolidować z planami kręcenia drugiego sezonu Wednesday. 

Nowy sezon "Ty": O czym będzie?

Jedną z największych tajemnic dotyczących nowego sezonu jest fabuła. Czy Joe będzie szczery z Kate? Czy przyzna się przed samym sobą, kim jest i co do tej pory robił? Czy Marianne przyczyni się do ujawnienia mrocznej prawdy o byłym bibliotekarzu? 

"Ty": Kiedy nowy sezon?

Nowy sezon nie otrzyma jeszcze dokładnej daty premiery. Bazując na poprzednich przerwach między sezonami, 5. sezon powinien pojawić się pod koniec 2024 roku.  

swiatseriali
Dowiedz się więcej na temat: Netflix: Seriale
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy