Netflix: Seriale
Ocena
serialu
7,5
Dobry
Ocen: 566
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Turbulencje": Fani czekali na to od miesięcy! Znamy datę premiery finału

Fani serialu "Turbulencje" ("Manifest") mają powody ku radości. Finałowe odcinki czwartego sezonu trafią na Netflix 2 czerwca 2023 roku. Pierwsza połowa ostatniej odsłony produkcji zadebiutowała na platformie w listopadzie ubiegłego roku. Tymczasem, zobaczcie zwiastun i nowe zdjęcia!

"Turbulencje": Netflix uratował serial

"Turbulencje" to opowieść o pasażerach samolotu, którzy dowiadują się, że kilkugodzinny lot tak naprawdę trwał ponad pięć lat. Pierwsze trzy sezony serialu były emitowane przez stację NBC. Po skasowaniu produkcji serial uratował Netflix, dając zielone światło na czwarty sezon.

"Turbulencje": O czym opowiada serial?

"Po bezpiecznym lądowaniu lotu 828 linii Montego Air kończącym rutynowy, choć niezwykle burzliwy lot załoga i pasażerowie mogą wreszcie odetchnąć z ulgą. Jednak w ciągu tych kilku godzin na świecie minęło aż pięć lat — ich rodziny i przyjaciele, utraciwszy wszelkie nadzieje, zdążyli już dawno ich opłakać. Teraz, w obliczu niemożliwego, wszyscy otrzymują drugą szansę. Jednak, w miarę jak ich nowe realia stają się jasne, pojawia się jeszcze głębsza tajemnica.

Reklama

Niektórzy z pasażerów, którzy powrócili, wkrótce zdają sobie sprawę, że być może pisane jest im coś większego, niż można byłoby się spodziewać. Czeka na nich nieoczekiwana podróż pełna emocji do świata nadziei i przeznaczenia" - możemy przeczytać w oficjalnym opisie serialu.

"Turbulencje": Kiedy i gdzie oglądać?

Finałowe odcinki zadebiutują na Netflix 2 czerwca.

Zobacz też:

"Fear the Walking Dead": Christine Evangelista o zakończeniach i trudnych pożegnaniach

Netflix: "Virign River" i "Ginny i Georgia" z kolejnymi sezonami

"Czarne lustro": Szósty sezon już wkrótce! Znamy tytuły odcinków

swiatseriali
Dowiedz się więcej na temat: Netflix: Seriale
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy