Reklama

Netflix: Seriale

Ocena
serialu
7,6
Dobry
Ocen: 261
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Śladami seriali. Gdzie warto wybrać się na wakacje?

Netflix przygotował wakacyjną niespodziankę dla swoich użytkowników. W trzech europejskich miastach, Londynie, Madrycie i Paryżu, można będzie poczuć się jak na planie ulubionych serialu.

Zostaw pilota w domu

"Tego lata porzuć pilot do telewizora i chwyć za paszport" - zachęca swoich użytkowników platforma Netflix. W trzech miastach - Londynie, Madrycie i Paryżu - streamingowy gigant uruchamia serię pieszych wycieczek śladami ulubionych telewizyjnych bohaterów. Dwugodzinny spacer z przewodnikiem jest całkowicie darmowy. Niestety oferta dostępna będzie zaledwie przez kilka lipcowych dni, między 11 a 17 lipca, a liczba miejsc jest ograniczona.

Jeśli na naszej tegorocznej mapie podróży jest Paryż, można udać się na wycieczkę śladami bohaterów takich produkcji jak "Emily w Paryżu" czy "Lupin". W trakcie spaceru z przewodnikiem, wyruszając z Ogrodów Luksemburskich chętni udadzą się do Dzielnicy Łacińskiej, która stała się tłem dla wielu scen z serialu "Emily w Paryżu". W trakcie wycieczki fani rozpoznają chociażby Place de l'Estrapade, przy którym mieszkała bohaterka, czy Place de Valois, przy którym znajdowała się agencja Savoir.

Reklama

Poczuć się jak w "The Crown"

Platforma przygotowała również coś dla fanów "The Crown", "Bridgertonów", "Top Boy" czy "Anatomii skandalu". W lipcu entuzjaści bohaterów tych produkcji poznają miejsca w Londynie, które są związane z filmem. Na mapie tej wycieczki znalazł się bowiem. West End, Leicester Square czy budynek Somerset House. Oczywiście, piękne zabytki i serialowe zakamarki ożyją za sprawą barwnych opowieści przewodników.

Na serialowej turystycznej mapie Netflix znalazł się również Madryt, cichy bohater "Telefonistek" czy chociażby "Valerii". Jedna z bardziej interesujących propozycji na leniwe sobotnie popołudnie. Wyruszając z Plaza de Espana spacerowicze udadzą się m.in. na taras widokowy hotelu Riu, czy przechadzkę wzdłuż ulicy Gran Via.

Spacery zaplanowano między 11 a 17 lipca, każda wycieczka z przewodnikiem jest bezpłatna. Jeśli ktoś chciałby nieco urozmaicić swój pobyt w jednym z trzech miast, może zarezerwować miejsce za pośrednictwem strony: netflix.neweuropetours.eu. Liczba miejsc jest ograniczona.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL