Netflix: Seriale

Ocena
serialu
7,3
Dobry
Ocen: 412
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Różowe lata 70.": Mila Kunis i Ashton Kutcher wrócą w kontynuacji serialu!

Topher Grace, Mila Kunis, Ashton Kutcher, Laura Prepon and Wilder Valderrama powrócą w kontynuacji kultowej produkcji "Różowe lata 70.". Dziesięcioodcinkowa produkcja, która powstaje na zlecenie Netfliksa, będzie nosić tytuł "That '90s Show".

Akcja sequelu "Różowych lat 70." rozgrywać się będzie w 1995 roku. Jego bohaterką będzie Leia Forman (Callie Haverda), córka Erica i Donny, których w serialu "Różowe lata 70." zagrali Topher Grace i Laura Prepon. W trakcie letnich wakacji odwiedzi ona swoich dziadków, Kitty (Debra Jo Rupp) i Reda (Kurtwood Smith), którzy mieszkają w fikcyjnym miasteczku Point Place w stanie Wisconsin. I zaprzyjaźni się z nową generacją mieszkających tam dzieciaków.

Scenarzystami i producentami wykonawczymi serialu Netfliksa będą twórcy "Różowych lat 70.," Bonnie i Terry Turnerowie oraz ich córka Lindsey. Rolę showrunnera i scenarzysty kilku odcinków pełnić będzie Gregg Mettler, który również pracował nad oryginalnym serialem.

Reklama

"Różowe lata 70.": Trampolina do sławy

"Różowe lata 70." zadebiutowały na antenie stacji Fox w 1998 roku. Serial nadawany był przez osiem sezonów i w sumie miał 200 odcinków. Stanowił on trampolinę do sławy dla występujących w nim młodych aktorów. W jego obsadzie pojawili się m.in. wspomniani Grace i Prepon, a także Mila Kunis, Danny Masterson, Ashton Kutcher oraz Wilmer Valderrama.

"That '90s Show" nie będzie pierwszą okazją do zobaczenia aktorów znanych z "Różowych lat 70." w produkcji Netfliksa. Ashton Kutcher i Danny Masterson byli gwiazdami netfliksowego sitcomu "The Ranch", w którym wystąpili też Rupp, Smith i Valderrama.

Teraz Tophera Grace'a (Eric Forman), Milę Kunis (Jackie Burkhart), Ashtona Kutchera (Michael Kelso), Laurę Prepon (Donna Pinciotti) i Wildera Valderramę (Fez) zobaczymy na ekranie w "That '90s Show". W show nie pojawi się jednak Danny Masterson, którego czeka proces. Trzy kobiety oskarżają go o to, że zostały przez niego zgwałcone w latach 2001 i 2003. Masterson zaprzecza tym zarzutom.

Wśród młodej obsady serialu znaleźli się: Ashley Aufderheide, Mace Coronel, Maxwell Acee Donovan, Reyn Doi ii Sam Morelos.

swiatseriali
Dowiedz się więcej na temat: Różowe lata 70. | Mila Kunis | Ashton Kutcher

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy