Netflix: Seriale
Ocena
serialu
7,5
Dobry
Ocen: 617
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Od zera" wielkim hitem Netfliksa. Wyprzedził "Obserwatora" i "Dahmera"

Produkcja Netfliksa "Od zera" zastąpiła "Obserwatora" w rankingu najczęściej oglądanych seriali na platformie streamingowej w zeszłym tygodniu. Mimo, że od premiery miniserialu "Dahmer - Potwór. Historia Jeffreya Dahmera" minęło już kilka tygodni, produkcja nadal utrzymuje się w TOP 10.

"Od zera": O czym jest serial?

"Od zera" to serial dramatyczny z Zoe Saldañą w roli głównej, opowiadający o artystce, która nawiązuje romans z włoskim szefem kuchni i próbuje zbudować z nim wspólne życie w Los Angeles. 

Produkcja oparta jest na pamiętniku z listy bestsellerów "New York Timesa". 

"Od zera" wielkim hitem Netfliksa

Jak podaje "Deadline", serial "Od zera" osiągnął wynik 72,02 miliona godzin obejrzanych w drugim tygodniu od premiery na Netfliksie. Udało mu się znaleźć na pierwszym miejscu w zestawieniu "Netflix Top 10" w 84 krajach.

Reklama

W trzecim tygodniu od premiery "Obserwator" znalazł się na drugim miejscu z kolejnymi 67,51 milionami godzin oglądania - to mniej niż połowa oglądalności, którą uzyskał w zeszłym tygodniu. W sumie serial osiągnął wynik ponad 340 mln godzin oglądania.

"Dahmer - Potwór. Historia Jeffreya Dahmera" w ostatnim tygodniu wciąż zyskuje imponujące liczby na liście "Top 10 Netflix" z wynikiem 40,96 mln godzin oglądania (nr 5 na liście). Serial całościowo zgromadził ponad 865 milionów godzin oglądania w ciągu pierwszych 28 dni od premiery, zajmując drugie miejsce wśród najczęściej oglądanych anglojęzycznych seriali wszech czasów.

"Gabinet osobliwości Guillermo del Toro" zajął trzecie miejsce na liście w swoim debiutanckim tygodniu z wynikiem 49,95 mln godzin oglądania. Na czwartym miejscu znalazł się trzeci sezon programu "Miłość jest ślepa" z wynikiem 42,07 mln godzin.

Czytaj więcej: Seriale o śmierci, żałobie i przemijaniu, które trzeba zobaczyć

swiatseriali
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy