Netflix: Seriale

Ocena
serialu
7,4
Dobry
Ocen: 470
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Nocna msza" bez nominacji do Emmy. Twórca serialu dziękuje fanom

Mimo iż serial Netfliksa "Nocna msza" nie otrzymał we wtorek ani jednej nominacji do nagród Emmy, twórca produkcji, Mike Flanagan, podziękował fanom za wsparcie.

Zaskakujący brak nominacji dla "Nocnej mszy" do nagród Emmy wywołał we wtorek oburzenie wśród fanów produkcji. Twórca show Mike Flanagan, podziękował miłośnikom serialu na Twitterze.

"Naprawdę, naprawdę doceniam dzisiaj naszych fanów. Zobaczyć waszą reakcję, to [dla nas] wiele znaczy. Dzięki za wiadomości  i tweety, jesteście najlepsi" - napisał twórca "Nocnej mszy".

"Nocna msza": O czym opowiada serial?

"Nocna msza" opowiada o małej społeczności zamieszkującej odizolowaną od świata wyspę. Wraz z powrotem na nią pewnego okrytego hańbą młodego mężczyzny (Zach Gilford) i przybyciem charyzmatycznego księdza (Hamish Linklater) linie podziałów między jej członkami stają się jeszcze głębsze. Pojawienie się na wyspie Crockett ojca Paula zbiega się w czasie z niewyjaśnionymi i z pozoru cudownymi zdarzeniami, które na nowo wzbudzają w ludziach religijny żar. Czy za te cuda nie przyjdzie jednak w końcu zapłacić

Reklama

W siedmioodcinkowym miniserialu, którego twórcą i reżyserem jest Mike Flanagan ("Nawiedzony dom na wzgórzu"), występują także: Kate Siegel, Rahul Abburi, Crystal Balint, Matt Biedel, Alex Essoe, Annarah Cymone, Annabeth Gish, Rahul Kohli, Kristin Lehman, Robert Longstreet, Igby Rigney, Samantha Sloyan, Henry Thomas i Michael Trucco.  


swiatseriali
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy