Reklama

Netflix: Seriale

Ocena
serialu
7,5
Dobry
Ocen: 308
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Netflix w grudniu. Jakie premiery przygotowała platforma?

Choć nie ma mowy o prawdziwym grudniu bez Kevina, to propozycje przygotowane przez Netflix są równie mocne. Bez wątpienia takie produkcje jak trzeci sezon "Emily w Paryżu", "Guillermo Del Toro: Pinokio", "Glass Onion: Film z serii “Na noże", będą mocnym akcentem zamykającym ten rok. Fani otrzymają też cztery polskie produkcje. Platforma zapowiedziała też kolejny odcinek show "Następny gość Davida Lettermana", w którym gościem będzie Wołodymyr Zełenski

Odskocznią od świątecznych przygotowań będą perypetie serialowej Emily, z którą po raz trzeci udamy się w podróż do Paryża. Trzecia odsłona popularnej produkcji Netflix zadebiutuje na ekranach 21 grudnia i według zapowiedzi w życiu bohaterki szykuje się wiele zmian. Rok po rozpoczęciu wymarzonej pracy w Paryżu Emily znalazła się na romantycznym i zawodowym rozdrożu i musi podjąć trudne decyzje.

Godną uwagi propozycją jest też miniserial "Wiedźmin: Rodowód krwi". 25 grudnia fani uniwersum Wiedźmina odkryją dawno zapomnianą historię siedmiorga wyrzutków ze świata elfów podejmujących krwawą walkę przeciw niepowstrzymanej sile.

Reklama

Tuż przed samymi świętami, czyli 23 grudnia ekranami zawładnie filmowy Benoit Blanc, w którego postać wcielił się Daniel Craig. Film Riana Johnsona, "Glass Onion: Film z serii “Na noże", już zbiera doskonałe recenzje za oceanem i wiele wskazuje na to, że reżyser bardzo poważnie myśli o trzeciej odsłonie. 

Zanim jednak użytkownicy platformy przeniosą się do malowniczej Grecji, gdzie toczy się akcja drugiej części filmu "Na noże", do świata wyobraźni zaprosi ich Guillermo Del Toro. 9 grudnia na ekranach pojawi się muzyczna opowieść o drewnianym pajacyku Pinokio, stworzona techniką poklatkową przez nagrodzonego Oscarem filmowca.

Cztery polskie produkcje w grudniu w Netfliksie

W grudniu na platformie Netflix zadebiutują również cztery polskie produkcje. 14 grudnia będzie to "Brokat". Akcja serialu rozgrywa się w Sopocie w latach 70. i opowiada historię "trzech zdeterminowanych kobiet szukających niezależności, wolności finansowej i miłości w kraju, przez który przetaczają się wielkie zmiany". W rolach głównych wystąpią Magdalena Popławska, Matylda Giegżno i Wiktoria Filus, którym na ekranie partnerować będą Jędrzej Hycnar, Łukasz Simlat, Bartłomiej Kotschedoff a także Stanisław Linowski, Folco Marcho i Szymon Piotr Warszawski.

Drugą serialową nowością jest produkcja "Pewnego razu na krajowej jedynce", którą użytkownicy Netflix będą mogli obejrzeć już 1 grudnia. Historia ukazuje losy grupy skonfliktowanych nieznajomych, którzy omyłkowo wyruszają w trasę samochodem wykorzystanym w napadzie na bank. Auto jest o tyle cenne, że znajdują się w nim zrabowane dwa miliony złotych, które stanowią cenny łup dla podróżnych. Na ekranie widzowie zobaczą m.in.: Juliusza Chrząstowskiego, Łukasza Garlickiego, Annę Ilczuk.

6 grudnia na ekranach zadebiutuje komedia romantyczna wprowadzająca widzów w świąteczny klimat, zatytułowana "Jeszcze przed świętami", a tuż po świętach, 28 grudnia zadebiutuje czwarta z polskich nowości, film "Noc w przedszkolu".

David Letterman rozmawia z Wołodymirem Zełenskim

Ważną grudniową propozycją będzie także kolejna odsłona programu "Następny gość Davida Lettermana: Wołodymyr Zełenski". W oficjalnym komunikacie prasowym platforma nie podała jeszcze daty premiery tego wywiadu, który David Letterman przeprowadził z prezydentem Ukrainy w Kijowie.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy