Netflix: Seriale
Ocena
serialu
7,5
Dobry
Ocen: 613
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Lupin": Francuski hit Netfliksa wraca z trzecim sezonem [zwiastun]

Netflix zaprezentował pierwszy zwiastun trzeciego sezonu serialu "Lupin". Produkcja powinna pojawić się w ofercie platformy jeszcze w 2022 roku.

Ukrywający się Assane żyje z dala od żony i syna. Nie może jednak pogodzić się z ich cierpieniem i postanawia wrócić do Paryża, gdzie składa im szaloną propozycję - proponuje, że opuszczą Francję i zaczną nowe życie gdzie indziej. Jednak duchy przeszłości za sprawą nieoczekiwanego powrotu rujnują te śmiałe plany - brzmi oficjalny opis trzeciego sezonu serialu "Lupin".

"Pomściłem ojca. Musiałem chronić rodzinę. Chciałem pozostać w cieniu, ale musiałem wrócić do światła" - mówi w zwiastunie produkcji bohater grany przez Omara Sy.

Reklama

"Lupin": O czym opowiada francuski hit Netfliksa?

Bohaterem serialu "Lupin" jest Assane Diop, który inspiruje się postacią Arsena Lupina, legendarnego włamywacza-dżentelmena, mistrza kamuflażu. Serial zainspirowany został powieściami autorstwa Maurice’a LeBlanca, który stworzył postać Lupina w 1905 roku. Popularnością serialu Netfliksa sprawiła, że wzrosło również zainteresowanie książkami LeBlanca.

Jak informował w kwietniu serwis Deadline, Christophe Riandee, wiceprezes zarządu Gaumont Film Company, która zajmuje się produkcją serialu, w rozmowie z dziennikarzami potwierdził, że trwają już prace nad spin-offami produkcji. Zapewnił również, że Netflix jest zainteresowany powiększeniem uniwersum "Lupina".

"W przygotowaniu są spin-offy, ale nie możemy o nich zbyt wiele powiedzieć. Kiedy skończymy 3. sezon, zobaczymy, jak nam pójdzie i czy będziemy chcieli iść dalej. Oczywiście z radością przyjmiemy kolejne [seriale], ale to Netflix podejmie ostateczną decyzję" - powiedział.

swiatseriali
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy