Netflix: Seriale

Ocena
serialu
7,4
Dobry
Ocen: 357
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Love Never Lies Polska": Wystartował pierwszy polski reality-show na Netfliksie

Na Netflixie zadebiutował właśnie pierwszy polski reality-show - "Love Never Lies Polska". W roli prowadzącej zobaczymy Maję Bohosiewicz. W nowym reality show sześć par wystawia swoją miłość na próbę, zamieszkując razem w willi, gdzie przez kilka tygodni ich prawdomówność sprawdzana jest przez nowoczesny wykrywacz kłamstw.

"Love Never Lies Polska": Na czym polega program?

Sześć par wystawia swoją miłość na próbę, zamieszkując razem w willi, gdzie przez kilka tygodni ich prawdomówność sprawdzana jest przez nowoczesny wykrywacz kłamstw. Uczestnicy Love Never Lies Polska za każde kłamstwo stracą, a za mówienie prawdy otrzymają pieniądze. Program wygra para, która będzie ze sobą najbardziej szczera - czytamy w oficjalnym opisie Netfliksa. Do wygrania jest aż 200 tysięcy złotych!

Za realizację widowiska "Love never lies" jest odpowiedzialne międzynarodowe przedsiębiorstwo zajmujące się produkcją telewizyjną i filmową - Fremlate. Choć będzie to dopiero pierwszy polski reality show Netlfliksa, format emitowany był już w Hiszpanii. "Amor Con Fianza" cieszy się wśród widzów ogromną popularnością, a platforma wypuściła już dwa sezony programu, prowadzonego tam przez Mónicę Naranjo.

Reklama

"Love Never Lies Polska": Maja Bohosiewicz prowadzącą

W pierwszym tego typu polskim reality-show na Netfliksie w roli prowadzącej zobaczymy Maję Bohosiewicz, która na co dzień jest aktorką i influencerką.

"Love Never Lies Polska": Gdzie i kiedy oglądać?

"Love Never Lies Polska" można oglądać na Netfliksie od 25 stycznia 2023 roku.

Zobacz również:

"Lockwood i spółka": Chciwy Kanye West chciał miliona dolarów od Netfliksa

"Różowe lata 90.": Sentymentalny powrót, którego nie potrzebowaliśmy [RECENZJA]

Luty na Netflix - polski modern romance i wiele innych nowości. Znamy wszystkie!

swiatseriali
Dowiedz się więcej na temat: Netflix: Seriale

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy