Netflix: Seriale

Ocena
serialu
7,3
Dobry
Ocen: 412
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Love Never Lies Polska": Poznajcie uczestników pierwszego reality show Netfliksa

W nowym reality show Netflix "Love Never Lies Polska" sześć par wystawia swoją miłość na próbę, zamieszkując razem w willi, gdzie przez kilka tygodni ich prawdomówność sprawdzana jest przez nowoczesny wykrywacz kłamstw.

"Love Never Lies Polska": Poznajcie uczestników

Lilia i Andrzej

Lilia (28) i Andrzej (30) są ze sobą od pięciu lat. Andrzej jest trenerem personalnym i to właśnie zamiłowanie do sportu połączyło tych dwoje. Lilia ceni w swoim życiu równowagę - jest rozrywkowa i towarzyska, ale nie wyobraża sobie wieczoru bez... wyciszającej rundy szachów! Zdecydowali się na udział w programie z nadzieją, że zmiana otoczenia i zupełnie nowy impuls pozwoli im zażegnać burzliwy okres w ich związku.

Jędrzej i Bruno

Jędrzej (28) i Bruno (27) są jak ogień i woda. Różnice w charakterach postrzegają jednak jako klucz do udanego związku i dlatego od prawie trzech lat cieszą się kwitnącą relacją. Choć mają różne zainteresowania, ich profesje nie są tak odległe - Jędrzej pracuje jako wizażysta, a Bruno jest fryzjerem. Łączy ich natomiast pasja do sztuki. Do Love Never Lies Polska przyszli z nadzieją, że program pozwoli przetestować siłę ich uczucia, odpowiedzieć na kilka pytań i otworzyć się na kolejne kroki w związku.

Reklama

Bernadeta i Dominik

Bernadeta (28) jest zawodową tancerką, Dominik (25) pracuje w branży motoryzacyjnej, a wspólne chwile najchętniej poświęcają na uprawianie sportów ekstremalnych. Parą są od roku. Uwielbiają rywalizację i wszystko, co może dostarczyć im zdrowej dawki adrenaliny. To między innymi z tego powodu zdecydowali się na udział w "Love Never Lies Polska". Liczą, że pobyt w willi będzie również okazją do do spojrzenia na siebie i swój związek z nowej perspektywy.

Kasia i Kornel

Wspólną pasją Kasi (22) i Kornela (22) są podróże i gry komputerowe. W związku są od prawie dwóch lat. Przestrzeń wirtualna stanowi dla Kornela nie tylko źródło rozrywki, ale i dochodu - zajmuje się bowiem kryptowalutami. Kasia w wolnych chwilach lubi oddawać się pasji jaką jest fotografia. Do udziału w programie skłoniła ich chęć przeżycia niezapomnianej przygody oraz fakt, że kilkumiesięczna przerwa w ich związku pozostawiła parę pytań bez odpowiedzi.

Ida i Mateusz

Ida (20) i Mateusz (24) są ze sobą niecały rok. To, co ich napędza to wspólne podróże, dlatego wykorzystują każdą okazję, by poznawać nowe miejsca i odkrywać kolejne zakątki świata. Na co dzień Ida studiuje, a Mateusz pracuje w logistyce. Ich relacja opiera się na przyjaźni, co wiele ułatwia, ale też może stanowić swego rodzaju wyzwanie. Love Never Lies Polska to w ich ocenie szansa, by sprawdzić swój związek w nowych warunkach.

Wiktoria i Jasiek

Wiktoria (23) i Jasiek (25) przyszli do programu przekonani o sile swojego uczucia i gotowi na każde wyzwanie. Wiktoria projektuje wnętrza, Jasiek jest logistykiem. Są ze sobą od pięciu lat i choć od pierwszego spotkania poczuli, że coś naturalnie “kliknęło", na swojej drodze natrafili na liczne wyboje. Uważają jednak, że dzięki niełatwym doświadczeniom ich związek dojrzał i nic nie jest w stanie ich rozdzielić.

Zobacz też:

Izabella Krzan jak Pamela Anderson? Pozuje w stroju jak ze "Słonecznego patrolu"

Grażyna Wolszczak nie liczy na państwową emeryturę. Zabezpieczyła się sama!

Paweł Deląg planował ślub z piękną lekarką. Narzeczona pokazała mu drzwi!

materiały prasowe
Dowiedz się więcej na temat: Netflix: Seriale

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama