Netflix: Seriale

Ocena
serialu
7,4
Dobry
Ocen: 357
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Love Never Lies Polska": Blanka Lipińska mocno o produkcji Netflixa

Kilka dni temu na Netflixie zadebiutował pierwszy polski program reality-show platformy. W "Love Never Lies Polska" sześć par wystawia swoją miłość na próbę, zamieszkując razem w willi, gdzie przez kilka tygodni ich prawdomówność sprawdzana jest przez nowoczesny wykrywacz kłamstw. Program widziała już Blanka Lipińska. Jak jej się podobał?

Blanka Lipińska w sieci

Blanka Lipińska to obecnie jedna z najbardziej popularnych przedstawicielek polskiego show-biznesu. Chętnie pojawia się na imprezach branżowych i udziela wywiadów, w których nie ma dla niej tematów tabu. Autorka trylogii erotycznej "365 dni" jest niezwykle szczerą i bezpośrednią osobą. 

Lipińska stworzyła markę osobistą i konsekwentnie ją rozwija. Kobiety podziwiają ją i chętnie kupują jej kolejne erotyczne powieści. Nie można odmówić charyzmy i przebojowości. Celebrytka znana jest również ze swojego ciętego języka. Wielokrotnie mogły się przekonać się osoby, które obserwują ją na Instagramie. Konto pisarki śledzi prawie milion osób. Właśnie tam podzieliła się swoją opinią o nowej polskiej produkcji Netflixa. 

Reklama

"Love Never Lies Polska": Na czym polega program?

Sześć par wystawia swoją miłość na próbę, zamieszkując razem w willi, gdzie przez kilka tygodni ich prawdomówność sprawdzana jest przez nowoczesny wykrywacz kłamstw. Uczestnicy "Love Never Lies Polska" za każde kłamstwo stracą, a za mówienie prawdy otrzymają pieniądze. Program wygra para, która będzie ze sobą najbardziej szczera - czytamy w oficjalnym opisie Netfliksa. W pierwszym tego typu polskim reality-show na Netfliksie w roli prowadzącej zobaczymy Maję Bohosiewicz, która na co dzień jest aktorką i influencerką.

Blanka Lipińska o nowej produkcji Netflixa

Blanka Lipińska w ubiegły weekend zorganizowała na swoim Instagramie zabawę Q&A, w której odpowiadała na pytania fanów. Jednak z osób zapytała ją o to, co ostatnio rozbawiło ją swoją głupotą. Lipińska w swoim stylu opowiedziała, że było to "Love Never Lies Polska". "Było tak źle, że dziś z P. łyknęliśmy cały sezon. Wspaniałe widowisko. My lubimy w weekendy ten rodzaj 'masochizmu'. Ostrzegam - wciąga bardziej niż 'Trudne sprawy'". Można przypuszczać, że program Netflixa podchodzi pod kategorię "tak złe, że aż dobre". 

Zobacz również:

Lutowe nowości Netfliksa! Są wśród nich polskie produkcje

"Love Never Lies Polska": Poznajcie uczestników pierwszego reality show Netfliksa

Niższy abonament za serwis streamingowy w zamian za reklamy. Co sądzą o tym Polacy?

swiatseriali

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy