Netflix: Seriale

Ocena
serialu
7,4
Dobry
Ocen: 352
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Lockwood i spółka": Serial okaże się hitem? "Idealna adaptacja"

27 stycznia na platformie Netflix zadebiutował serial "Lockwood i spółka". Wiele wskazuje, że produkcja przypadła do gustu widzom i krytykom. Jak jest oceniana?

Serial "Lockwood i spółka" momentalnie trafił na listę najpopularniejszych produkcji, zajmując pierwsze miejsce na codziennej liście 'Top 10' serwisu Netflix. Jak dotąd recenzje są równie obiecujące. "Evening Standard" przyznał mu cztery gwiazdki i nazwał go "straszną rozkoszą". Serial opowiadający o niezwykłych zjawiskach cieszy się także uznaniem krytyków, uzyskując doskonały wynik na stronie Rotten Tomatoes. 

Reklama

Widzowie także entuzjastycznie zareagowali na produkcję, niektórzy apelują już nawet o powstanie drugiego sezonu. "'Lockwood i spółka' to idealna adaptacja"; "To może być jedna z najlepszych adaptacji książek w historii" - czytamy na Twitterze. 

"Lockwood i spółka": Zobacz zwiastun

Produkcja "Lockwood i spółka" to thriller detektywistyczny oparty na serii książek Jonathana Strouda. Opowiada o trójce nastolatków, którzy starają się odkryć, co stoi za tym, że ich okolice nagle zaczęły nawiedzać duchy.

Polecamy na Antyweb: Reklamy na Netfliksie w Polsce nie wcześniej, niż pod koniec roku

swiatseriali
Dowiedz się więcej na temat: Lockwood i spółka | Netflix: Seriale

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama