Reklama

Netflix: Seriale

Ocena
serialu
7,7
Dobry
Ocen: 202
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Krzysztof Cugowski Junior robi międzynarodową karierę!

Syn legendy polskiej muzyki, Krzysztofa Cugowskiego i jego imiennik, w Wielkiej Brytanii znany jako Chris Cugowski, ma zaledwie 22 lata, a na swoim koncie rolę w serialu Netflixa! Rośnie nam kolejna międzynarodowa gwiazda?

Nie tylko syn swojego ojca

Chris Cugowski był gościem "Dzień dobry TVN", gdzie dał się lepiej poznać widzom jako aktor. Do tej pory widzowie kojarzyli go wyłącznie jako najmłodszego syna wokalisty Budki Suflera.

Reklama

"Mam nadzieję, że chociaż on będzie robił coś innego, bo wystarczy już trzech Cugowskich na scenie muzycznej" - mówił o swoim synu w 2018 roku Cugowski i nie zawiódł się. Już od najmłodszych lat Krzysztof Jr. przejawiał artystyczne talenty:

"Pomysłem na aktorstwo zaraziłem się sam, z pomocą rodziców. Od dziecka lubiłem się wygłupiać, odgrywałem sceny z filmów. I stwierdziłem: A może by to robić całe życie?" - wspominał w "Dzień dobry TVN".

Jak pomyślał, tak też zrobił. Jako 17-latek wyjechał do Wielkiej Brytanii, gdzie skończył szkołę średnią. Dalsza ścieżka edukacji była dla niego oczywista, wybrał studiowanie aktorstwa.

"Jeśli chodzi o uczelnię, to w Anglii siedziałem od czasów liceum. Tam się zaaklimatyzowałem, to było naturalne przejście dalej, zmieniłem tylko miasto - dodał Cugowski.

swiatseriali

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama