Netflix: Seriale

Ocena
serialu
7,3
Dobry
Ocen: 440
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Glamourous": Co oznacza bycie queer? Powstanie nowy serial Netflixa

Trzy lata po tym, jak powstał pilot dramatu "Glamorous", Netflix odświeży historię o młodej osobie o nieuzgodnionej płci.

Gigant streamingowy złożył zamówienie na 10 odcinków, prosto od CBS Studios i pisarza Jordona Nardino, z Miss Benny, która ma zagrać główną rolę.

"Glamorous": O kim opowie serial?

"Glamorous" kontynuuje opowieść o Marco Mejii, młodym, nieprzystosowanym płciowo mężczyźnie, którego życie wydaje się tkwić w miejscu, dopóki nie znajdzie pracy u legendarnej potentatki makijażu. To pierwsza szansa dla Marco, aby dowiedzieć się, czego chce od życia, kim właściwie jest i co dla niego oznacza bycie queer. 

Miss Benny została po raz pierwszy obsadzona w tej roli 2019 roku, kiedy była najbardziej znana w branży jako Ben J. Pierce. Piosenkarz, autor tekstów, aktor i osobowość medialna ma oba nazwiska, a wśród swoich zasług wymienia m.in. występ w "Pełniejszej chacie" 

Reklama

Trwają poszukiwania castingowe do roli Madolyn Addison. 

Kiedy dramat trafił do pilotażu w 2019 roku, obracał się wokół podobnego założenia - absolwent szkoły średniej dostaje staż w firmie kosmetycznej, której produkty przeglądał na YouTube.


swiatseriali

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy