Netflix: Seriale
Ocena
serialu
7,5
Dobry
Ocen: 590
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Fubar": Arnold Schwarzenegger jako agent CIA. Po raz pierwszy w serialu!

Premiera serialu Netfliksa "Fubar" z Arnoldem Schwarzeneggerem w roli głównej zaplanowana jest na 25 maja. Gwiazdor po raz pierwszy w karierze wystąpił w serialu. Wcielił się w postać bliskiego emerytury agenta CIA. Czego można się spodziewać po produkcji?

"Fubar": Arnold Schwarzenegger po raz pierwszy w serialu

"Gdziekolwiek nie pójdę, ludzie pytają się mnie, kiedy zrobię następną wypełnioną akcją komedię w stylu 'Prawdziwych kłamstw'. No cóż, oto ona" - powiedział Arnold Schwarzenegger w specjalnym oświadczeniu. "'Fubar' nie tylko wam dokopie, lecz także rozśmieszy. Nie tylko przez dwie godziny, lecz cały sezon" - dodał gwiazdor.

W serialu "Fubar" Arnold Schwarzenegger wciela się w zbliżającego się do emerytury agenta CIA, który odkrywa rodzinny sekret - jego córka (Monica Barbaro) także pracuje dla CIA. Zmuszony do wzięcia udziału w ostatniej operacji, będzie równocześnie współpracował z własnym dzieckiem. "Fubar" opowie więc rodzinną historię w przepełnionym akcją i humorem świecie szpiegów.

Reklama

Poza Schwarzeneggerem w "Fubar" wystąpią także: Monica Barbaro, Jay Baruchel, Fortune Feimster, Milan Carter, Travis Van Winkle, Gabriel Luna, Andy Buckley, Aparna Brielle, Barbara Eve Harris i Fabiana Udenio.

"Fubar": Połączenie akcji i komedii

Showrunnerem serialu jest Nick Santora ("Skazany na śmierć").

"Zawsze podziwiałem w Schwarzeneggerze fakt, że poza umiejętnością kopania tyłków potrafi być też zabawny. Dlatego chciałem, żeby 'Fubar' było histeryczną, szpiegowską komedią wypełnioną zawrotną akcją" - dodał Nick Santora.

Producentem serialu z Arnoldem Schwarzeneggerem będzie studio Skydance Television, które dla Netfliksa przygotowało wcześniej dwa inne seriale: "Grace i Frankie" oraz "Altered Carbon". Schwarzenegger współpracował już wcześniej z kinowym oddziałem studia Skydance przy dwóch ostatnich częściach serii "Terminator".

"Fubar": Gdzie i kiedy oglądać?

"Fubar" zadebiutuje 25 maja na Netfliksie.

"Fubar": Arnold Schwarzenegger to człowiek wielu talentów

Choć karierę rozpoczynał jako kulturysta, z czasem Arnold Schwarzenegger stał się jedną z najsłynniejszych postaci amerykańskiego show-biznesu. Laureat tytułu Mr. Universe i siedmiokrotny zdobywca nagrody głównej w konkursie Mr. Olympia po dziś dzień uchodzi za legendę kina akcji. Międzynarodową sławę przyniosły mu role w "Conanie Barbarzyńcy" i słynnym dreszczowcu science-fiction Jamesa Camerona "Terminator", który dał początek jednej z najgłośniejszych filmowych serii wszech czasów. 

Schwarzenegger sukces odniósł także w polityce - w 2003 roku został gubernatorem stanu Kalifornia. Podczas pełnienia tej funkcji obniżył podatki i ograniczył przywileje socjalne, ciesząc się dużym poparciem społecznym. Trzy lata później gwiazdor bez większych problemów ponownie wygrał wybory.

Na przestrzeni lat utytułowany sportowiec, nagrodzony Złotym Globem aktor i polityk w jednej osobie napisał szereg książek. W 2012 roku Schwarzenegger wydał autobiografię zatytułowaną "Pamięć absolutna. Nieprawdopodobnie prawdziwa historia mojego życia", reklamowaną jako "opowieść o sukcesie osiągniętym dzięki determinacji, dyscyplinie, pracowitości i wierze w siebie". 

Ponadto stworzył on kilka poradników kulturystycznych, takich jak "The New Encyclopedia of Modern Bodybuilding", "Jak osiągnąć sukces. Bodybuilding dla mężczyzn" czy "Facet 2.0. Droga do fizycznej i mentalnej przemiany w samca alfa". Hollywoodzki gwiazdor przymierza się do napisania kolejnej książki.

swiatseriali/PAP
Dowiedz się więcej na temat: Fubar | Arnold Schwarzenegger
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy